The Bored Ape Yacht Club Tron’un Lansmanı Ne Vaat Ediyor?

Bitcoin Haber

Hızla büyüyen NFT piyasasında yeni bir proje ortaya çıktı ve bu projenin Tron topluluğunun dikkatini çekmesi bekleniyor. Bored Ape Yacht Club Tron, Palmar Labs tarafından oluşturulan Ethereum tabanlı OG Bored Ape Yacht Club koleksiyonunun taklitçi bir versiyonudur. Bored Ape Yacht Club Tron, NFT piyasasında başlatılan 3. TRON tabanlı proje olarak nitelendiriliyor. Yapılan açıklamalara göre bu türden ilk proje 4 aydan kısa bir sürede ve ikincisi ise sadece 36 saatte satıldı.

Buna ek olarak verilere göre TRON NFT’ler ikincil piyasada da bazı muhteşem sonuçlar gösterdi. Örneğin, Justin Sun 10.5 milyon dolara bir Tpunk satın aldı.

Tron tabanlı koleksiyon, TRON ağında barındırılan 10.000 Bored Ape NFT’den oluşuyor. Her Bored Ape benzersizdir ve ifade, şapka, giyim ve daha fazlası dahil olmak üzere 170’in üzerinde olası özellik ile programlı olarak oluşturulur. Tron ağının hayranları için özel olarak koleksiyona 15 benzersiz APE daha eklendi:

  • ELMAS TOKEN SAHİPLERİ İÇİN (6/10000): TRON ekosisteminde yer alan projelere adanmış 6 NFT
  • EPIC TRON HAYRANLARI İÇİN (6/10000): TRON hayranları için yaratılmış benzersiz özelliklere sahip 6 NFT
  • SECRET GROUP (3/10000): Basımdan sonra tüm topluluk için sürpriz olacak 3 gizli NFT

Yapılan açıklamalara göre basım fiyatı, önceki TRON tabanlı projelerle aynı seviyede olan 1 NFT için 1.000 TRX’dir. Karşılaştırıldığında, Ethereum tabanlı Bored Ape Yacht Club NFT’nin ortalama fiyatı 39 ETH civarında ve Tpunk’lar için taban fiyat x20 ve bu taban her geçen gün artıyor.

Projenin gerçeğe dönüşmesine imkan tanımak için kripto para piyasası uzmanları, uzman illüstratörler ve akıllı sözleşme geliştiricilerinden oluşan bir ekip bir araya getirildi.

BAYCT ekibi, önceki TRON tabanlı NFT koleksiyonlarını analiz etti. Ekibin karşılaştığı en büyük sorunlar arasında, önceki iki projenin akıllı sözleşmelerindeki güvenlik açığı düzeltmeleri, hata aramaları ve açıkların ortadan kaldırılması vardı.

Bunlar ek olarak resmi basım halihazırda başladı, ancak resmi BAYCTron web sitesinde yayınlanan bilgilere göre hala birkaç APE basabilirsiniz. Resmi piyasa yerinin lansmanı ise daha sonra açıklanacak.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.


Total
7
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Bitcoin Mi, Altcoin’ler Mi: Kısa Vadeli Yatırımcı Hangisini Tercih Ediyor?

Sonraki Haber

Çok Uluslu Bankacılık Devinden Kripto Cüzdan Hamlesi!

İlgili Haberler