Tetra Pay Token İle Online Oyun ve Alışveriş İşlemlerinizi Gerçekleştirebilirsiniz

İlayda Peker

Günümüzde ödeme işlemleri yeniden tanımlanıyor ve tüm dünyada kripto para birimleri yeni ödeme sistemleri olarak karşımıza çıkıyor. Günden güne tüm dünyada daha popüler hale gelen kripto para birimlerinin, Bitcoin’in de ana akım benimsenmesi arttıkça ekonomilerdeki etkisi artıyor. Bununla birlikte birçok sektörde de kripto para ödemelerinin kabul edilmeye başladığı görülüyor.

Piyasada kripto para birimlerinin yükselişini takiben birçok yeni kripto para, finansal devrimin bir parçası olmak için piyasaya giriyor. Bununla birlikte çoğu kripto gerçekten dikkat çekmeyi ve ilgi odağı olmayı başaramıyor ve bu, birçok kripto para biriminin yatırımcıların hafızalarından silinmesine neden oluyor. Ancak Tetra Pay yatırımcılara sunduğu avantajlar ile oluşan sorunların üstesinden gelmeyi hedefliyor.

Tetra Pay, alıcıların ve satıcıların dijital malları ve varlıkları içeren işlemler yapmak için kripto para birimini kullanmalarına izin veren blok zinciri tabanlı bir pazar yeridir. Tetra Pay, kullanıcı tercihini analiz ederek insanların daha iyi bağlantı kurmasına yardımcı olmak için geleneksel ve akıllı sözleşme, blok zinciri ve geleceğe yönelik fikirleri birleştirmeye yardımcı olan dünyanın ilk yapay zeka özellikli pazarı olarak da tanımlanıyor.

TPAY Token, Tetra Pay International INC’nin tescilli ürünü ve hizmeti olan merkezi olmayan bir dijital para birimidir. Yapılan açıklamalara göre TPAY token’ları sorunsuz bir deneyim ile ilişkilendirilmiştir. Çok işlevli token ile kullanıcıların işlem süreci boyunca harcamalarında veya herhangi bir merkezi depoda herhangi bir keyfi sınırlama konusunda endişelenmelerine gerek kalmadığından, hemen hemen her sektörde kullanım alanı bulmaktadır.

TPAY token şu kullanım durumlarında avantajlar sağlıyor:

  • Online oyun: Çok oyunculu ve online oyunlar, günümüzde oldukça popüler. Küçük çocuklardan yetişkinlere kadar, çevrimiçi oyun her yaştan kullanıcının ilgisini çekiyor. Oyunlarında mikro işlemleri zorunlu kılan birçok çevrimiçi oyun ve aylık abonelik için bir kredi kartı garanti eden çevrimiçi hizmetlerde, bu kaynaklara güvenli bir ödeme yapma yöntemine sahip olmak çok önemlidir. Çünkü ödeme sonrasında işlem verilerinizin nasıl kullanılacağını bilmenin hiçbir yolu yoktur. Bu nedenle, kredi kartı bilgilerinizi oyun yayıncılarına emanet etmek yerine, ödemeyi yapmak için kripto para birimleri kullanmayı deneyebilirsiniz. TPAY ile hassas verilerinizden ödün vermeden oyunlarınız için ücretli hizmetler veya abonelikler için kolayca ödeme yapabilirsiniz.
  • Online Alışveriş: Online alışveriş bizim neslimizin temel unsuru oldu ve online alışveriş bu sıkıntılı zamanlarda bir kurtarıcı haline geldi. Ancak tıpkı online oyun servislerinde olduğu gibi kart verilerinizi bu platformlara vermek kullanıcıyı her zaman riske sokar. TPAY büyük çevrimiçi kullanıcılar tarafından büyük ölçüde kabul edildiğinden, kredi kartı olmadan alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bunlara ek olarak online işlemler konusunda son zamanlarda hemen her sektörün adım attığı görülüyor. TPAY ve Tetra Pay ise kullanıcılara güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunuyor.

Bu geleceğe dönük kripto para birimine yatırım yaparak ekosistemin bir parçası olmak istiyorsanız, büyük borsalarda düzenlenen IEO’lara katılabilirsiniz. TPAY IEO’ları sunan en dikkat çekici borsalardan biri ise ProBit.

ProBit’te ilk IEO turu 2 Temmuz KST 12:00’de başladı ve 6 Temmuz KST 12:00’de PROB için yüzde 15 ve diğer para birimleri için yüzde 10 bonus oranıyla sona erdi. Minimum satın alma miktarı 1 TPAY’di ve maksimum miktar ise herhangi bir satış bonusu dahil 2.000.000 TPAY olarak belirlenmişti. Fiyat 0,25 ABD dolardı. Ardından 9 Temmuz saat 15:00 KST’de başlayan ve 15 Temmuz KST 15:00’de sona erecek olan 2. tur yapılıyor. PROB ve diğer para birimleri için bonus oranları, minimum işlem 1 TPAY olarak belirlenirken, maksimum işlem her türlü satış bonusu dahil 2.000.000 TPAY olarak belirlendi. İkinci tur için fiyat ise 0,30 dolar olarak belirlendi.

TPAY IEO’nun üçüncü ve son turunun 16 Temmuz saat 15:00 KST’den başlaması planlanıyor ve 21 Temmuz 15:00 KST’ye kadar 0,35 dolar ile devam edecek. Bonus oranları ise birinci ve ikinci turlara benzer.

ProBit’in yanı sıra LATOKEN da kripto para birimine yatırım yapmak için erişebileceğiniz bir web sitesidir.

Daha fazla bilgi için Tetra Pay websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.


Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Ethereum Balinaları Düşüşü Fırsata Çeviriyor ve ETH Biriktirmeye Devam Ediyor

Sonraki Haber

Bitcoin Teknik Analizi: BTC’nin Yukarı Yönlü Hareketi Geçici Mi?

İlgili Haberler