Terra Luna Classic Topluluğu, 800 Milyon USTC Token’ı Yakma Önerisini Kabul Etti

Bitcoin Haber

Terra Luna Classic topluluğu, 800 milyon USTC token’ını yakma önerisini kabul etti. Bu işlem, Ozon protokolü ile gerçekleştirilecek. Yakılma işlemi, geniş kripto piyasasında yaşanan satışın ardından LUNC ve USTC fiyatlarının %10’dan fazla düşmesi sonucunda gündeme geldi. Fakat, bu durum sonrası fiyatlar yeniden toparlanmaya başladı.

Vegas tarafından sunulan 11710 sayılı “800 milyon USTC’yi doğrudan yakma” önerisi Terra Luna Classic topluluğu tarafından kabul edildi. Bu sayede, token’ların doğrudan yakılması için yeni bir teklif sunulmuş oldu.

Öneriye göre, Ozon rezerv cüzdanının imzacıları 800 milyon USTC için yakma işlemini başlatmalı. Bu işlem, fonların doğrudan Terra Luna Classic yakım adresine aktarılmasıyla gerçekleştirilecek.

11710 numaralı teklif, %85 lehte oy alırken, %8 “çekimser” ve %7 “hayır” oyu ile kabul edildi. Bu teklifin kabul edilmesiyle, Terra Luna Classic topluluğunun 11658 ve 11660 numaralı teklifleri etkisiz hale geldi.

LUNC ve USTC fiyatları, daha geniş kripto pazarındaki son satışlardan sonra toparlanıyor. 800 milyon USTC’nin yakılması, LUNC’un yeniden canlandırılması için önemli. LUNC fiyatı son 24 saatte %1 arttı ve fiyat şu anda 0,000066 dolardan işlem görüyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

PEPE Coin Fiyat Analizi: Beklenen Düşüş Gerçekleşebilir Mi?

Sonraki Haber

Coinbase ve Circle, Centre Consortium’u Feshediyor ve USDC’yi Yeniden Yapılandırıyor

İlgili Haberler