Terra Luna Classic Ekosistemine Merkezi Olmayan Banka Kartı Geliyor

Bitcoin Haber

Terra Luna Classic topluluğu, LUNC ekosistemine merkezi olmayan bir banka kartı sunmayı planlıyor. Bu fikir, yeni bir doğrulayıcı tarafından ortaya atıldı ve bu doğrulayıcının LUNC odaklı bir banka kartı üzerinde çalışmayı planladığı belirtildi. Teklif, Station cüzdanında oylamaya sunuldu ve topluluk tarafından büyük oranda kabul gördü.

Ancak, doğrulayıcının LUNC için bir banka kartı üzerinde nasıl çalışacağına dair ayrıntılar teklifte belirtilmiyor. Yeni doğrulayıcının önerisi, en güvenli LUNA doğrulayıcılarını tanıtmak ve bu doğrulayıcıların kendi fonlarını kullanabilmesi için önerildi.

Bu banka kartı fikri, dışarıdan yatırım çekebilir ve zincir içi işlemlerin artışına yardımcı olabilir. Topluluk, zincire fayda sağlayacak bir ürün arıyor ve teklif, bu anlamda umut vaat ediyor. Şu ana kadar yapılan oylamada teklif, %96,33 oranında “Evet” oyu aldı.

Teklifi destekleyen doğrulayıcıların arasında Garuda Universe ve Coinpayu gibi isimler bulunuyor. Ancak, teklifi sunan doğrulayıcı anonim olduğu için topluluk teklif hakkında fazla bilgiye sahip değil.

Son olarak, Terra Luna Classic geliştiricisi L1 Terra Classic Task Force, v2.2.0 çekirdek yükseltmesi için hazırlıklarını tamamladı. Bu, LUNC fiyatının son 24 saatte %3.5 düşüşle 0.00006178 dolardan işlem gördüğü bir dönemde gerçekleşiyor. Aynı zamanda, USTC fiyatı da son 24 saatte %1 düştü ve şu anda 0,012 dolardan işlem görüyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Para Düşüşünün Sebepleri ve Yatırımcıları Bekleyen Riskler

Sonraki Haber

Bitcoin Ayı Piyasasında mı? Ünlü Analistler Tartışıyor

İlgili Haberler