Terra Classic Topluluğunda Spam Tekliflerle Mücadele İçin Minimum Depozito Miktarı Tartışılıyor

Bitcoin Haber

Terra Classic topluluğu, spam teklifleri azaltmak amacıyla minimum depozito miktarını artırmayı öneren bir teklif üzerinde oylama yapıyor. Bu, LUNC fiyatlarındaki düşüşle eş zamanlı olarak alakasız tekliflerin artışına bir yanıt olarak görülüyor. Çekirdek topluluk üyesi Hexagon, minimum depozito miktarını 5 milyon LUNC’a çıkarmanın spam tekliflerle mücadelede etkili olacağını belirtiyor. Bu yaklaşım, dolandırıcılık tekliflerinin depozito aşamasını geçmesini zorlaştırarak topluluğun spam ve ilgisiz tekliflere olan tepkisini azaltmayı hedefliyor.

Doğrulayıcılar, mevcut 1 milyon LUNC gerekliliğinin artık istenmeyen teklifleri caydırmada etkili olmadığına inandıklarını belirttiler. Ancak oylama sonuçları, topluluk içinde bir bölünme olduğunu gösteriyor. Şu an itibariyle, teklifin %34’ü “Evet”, %64’ü “Hayır” ve %2’si “Veto ile Hayır” oyu verdi.

Teklifin önemli destekçileri arasında Hexxagon, Lunanauts ve Coinpayu bulunurken, JESUSisLORD adlı kullanıcı teklife karşı çıkıyor. Bu kullanıcı, 5 kat artış nedeniyle sıradan topluluk üyelerinin tekliflerini sunmakta zorluklarla karşılaşabileceğine dikkat çekiyor.

Bununla birlikte, Terra Classic Görev Gücü, v2.2.1 çekirdek yükseltmesi için hazırlıklarını sürdürüyor. Ayrıca USTC Quant ekibi, USTC’yi yeniden düzenleme çabalarının bir parçası olarak Geri Satın Alma Raporunu paylaşma konusunda bir merkezi borsa ile anlaşmaya vardı.

Son olarak, LUNC ve LUNA, önemli tekliflerin topluluk tarafından kabul edilmesinin ardından işlem hacimlerinde artış yaşadı. LUNA, geçtiğimiz hafta %5’in üzerinde bir büyüme yaşarken, LUNC yukarı yönlü bir ivme gösteriyor. Şu an itibariyle LUNC, son 24 saatte 0,00006088 dolardan, LUNA ise 0,4202 dolardan işlem görüyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin ETF Onayı Bitcoin’i Nasıl Etkiler? K33 Research Raporu

Sonraki Haber

Solana’nın Geleceği: Yükselişe Geçecek Mi?

İlgili Haberler