Terra Classic (LUNC) Piyasa Gelişimleri ve Analist Yorumları

Bitcoin Haber

Son birkaç günde Terra Classic (LUNC) piyasasının etkileyici bir gelişim gösterdiği görüldü. Ancak, Terra Classic takipçisi Rex Rexyz Harrison, tokenin 119,18 dolarlık fiyat seviyesine ulaşma olasılığının mümkün olmadığını belirtti. Rex, LUNC’un piyasa fiyatının token başına 1 dolara ulaşabilmesi için piyasa değerinin 369.941.680 dolardan 6,9 milyar dolara çıkması gerektiğini vurguladı.

Rex, LUNC’un dolaşım havuzunun %90’ını yakarak ya da stake ederek yakmanın, token arzını 690 milyar tokena düşürmeyi başararak dikkate değer bir başarı olacağını belirtti. Rex’in hesaplamalarına göre, 690 milyar token arzı ile LUNC’un token başına 0,01 dolarlık bir satış fiyatına ulaşması mümkün hale gelebilir.

Rex, LUNC’un mevcut fiyatından %15.510’luk bir fiyat artışına ihtiyaç duyduğunu belirtti. Ayrıca, LUNC yakım oranının artırılmasına ihtiyaç olduğunu ve bu oranın beklenen seviyenin altında olduğunu belirtti. Rex’e göre, yakma işlemi şu anda arzı neredeyse hiç azaltmıyor.

USTC yakma konusuna da değinen Rex, kaydedilen ilerlemenin önemli olmadığını ve daha fazla çalışma yapılması gerektiğini belirtti. LUNC ve USTC için bir takas mekanizması geliştirilmesini önerdi.

Rex, LUNC ekosistemini daha çekici ve üzerine inşa edilmesi kolay hale getirme gerekliliğinden de bahsetti. Bu durumun LUNC’un değerini artıracağına inandığını belirtti.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

FTX’in Kurucusu SBF’nin Avukatından ABD Adalet Bakanlığı’na İtiraz

Sonraki Haber

Büyük Kripto Para Balinası, 36.3 Milyon Adet XRP’yi Bithumb’a Taşıdı

İlgili Haberler