Telegram Entegrasyonu ile Değer Kazanan Toncoin’in Yükselişi Sürüyor

Bitcoin Haber

Son dönemde yükselişe geçen Toncoin, Telegram’ın kripto para cüzdanı Ton Space’i platformuna entegre etmesi sonucu değer artışı yaşadı. Son bir ayda yüzde 50 değer kazanan Toncoin, son bir haftada yüzde 20, son 24 saatte ise yüzde 10 değer artışı gördü. 2,15 dolar seviyelerinden işlem görmeye başlayan Toncoin, kripto para piyasasında öne çıkan birimler arasına girdi.

Telegram’ın kripto para cüzdanı Ton Space’i platformuna entegre etmesi, Toncoin’in değer artışına ivme kazandırdı. Bu entegrasyon, Toncoin’in fiyat performansında önemli bir etki yaptı. Son bir ayda yüzde 50’ye yakın değer artışı gösteren Toncoin, son bir haftada yüzde 20 daha değer kazandı. Ayrıca Toncoin, hafta sonuna da güçlü bir yükselişle girdi ve 2 dolar seviyelerini geçti.

Toncoin, hafta sonuna güçlü bir yükselişle başladı ve son 24 saatte çift haneli değer artışları kaydetti. 2 dolar seviyelerini geçen Toncoin, son değer artışları ile 2,15 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı.

Son dönemde yükseliş gösteren Toncoin’in piyasa değerinde de önemli artışlar yaşandı. Piyasa değerine göre kripto para ekosisteminin en büyük 11. birimi olan Toncoin’in işlem hacimleri de ciddi ölçüde arttı. Toncoin’in 24 saatlik toplam işlem hacmi yüzde 95’e yakın bir yükseliş gösterdi.

Bu bilgilerin yatırım tavsiyesi olmadığı, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve risk taşıdığı unutulmamalı ve yatırımcılar kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidirler.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Altcoin’lerde “Acımasız Trend” Alarmı: Düşüş Devam Ediyor!

Sonraki Haber

Ünlü Analist: Altcoin Satın Almak İçin İdeal Zaman!

İlgili Haberler