Talent Coin, Metaverse Token İçin Whitelist PreSale’i Açıkladı

İlayda Peker

Dünyanın ilk merkezi olmayan metaverse yetenek gösterisi olarak tanımlanan Talent Coin, firmanın whitelist presale’inin 18 Ocak’ta başlayacağını duyurdu ve ön satış için hazır olduklarını açıkladı. Metaverse, yetenekli gruplara ve müzisyenlere, yeteneklerini dünyaya sergilemeleri için gerçek bir şans vermeyi amaçlıyor.

Merkezi olmayan bir blok zinciri tarafından desteklenen ve bir metaverse içinde düzenlenen ilk yetenek yarışması, Talent Coin tarafından desteklenecek. Talent Coin kullanıcıları, yarışmada sevdikleri sanatçıyı oylamak için token’larını kullanacak. Yetenek yarışmasının her sezonunda büyük finalle sonuçlanan çok sayıda tur olacak.

Yapılan açıklamalara göre final ünlüler tarafından değerlendirilecek, YouTube’da ve kendi metaverse’inde canlı olarak gösterilecek. Kazanan yarışmacı ise Mind Records ile bir anlaşma ve önemli bir para ödülü nün sahibi olacak.

Talent Coin, Mark Hamilton tarafından yönetilen Mind Music Group’un parçası olan bir projedir. Hamilton, zihinsel sağlık bilincini küresel ölçekte yükseltmek amacıyla Mind Music’i başlattı. Açıklamalara göre Mark’ın hedeflerini küresel hale getirme tutkusu Talent Coin ve Talent Verse’de yansıtılıyor. Mark, çekirdek ekibe ek olarak, hedeflerini gerçekleştirmek ve yol haritasının zamanında tamamlanmasını sağlamak için düzinelerce seçkin serbest çalışan ve bağımsız kuruluşla da birlikte çalışıyor.

Talent Coin’i Diğerlerinden Ayıran Özellikler

Pandemi nedeniyle birçok konseri iptal olan Mark’ın kendisinin de bir müzisyen olduğu gerçeği göz önüne alındığında, projenin yaratıcıları, geleceğin bir parçası olmak amacıyla yeterli kaynak sahibi olmayan birçok yetenekli sanatçı için bir platform oluşturdu. Kullanıcılar Talent MetaVerse’e erişebilir ve Talent Verse sezonları boyunca canlı performansları izleyebilir.

Kullanıcılar dünyanın her yerinden müzisyenlerin performanslarını izlerken, büyük bir kalabalığın da üyesi olacaklar. MetaVerse ile bağlantı kurmak isteyenler Talent Verse’de eğlenceye katılabilir ve Talent Coin satın alabilir. Gösteri sırasında kullanıcılar kendilerini ifade etmek için avatarlarını kullanabilirler: Alkışlayabilir, tezahürat yapabilir, dans edebilir ve diğer seyircilerin tepkilerini gözlemleyebilirler. Ayrıca kullanıcılar avatar emojileri kullanarak duygularını da gösterebilirler. Oyuncular, avatarlarını geliştirmek ve öne çıkarmak için NFT platformu aracılığıyla ekstra emojiler, dans figürleri, giysiler, aksesuarlar ve daha fazlasını satın alabilirler.

Talent Coin, Etkinlik Endüstrisini Dijitalleştirmek İstiyor

Yarışmaya dünyanın dört bir yanından binlerce grup ve şarkıcının katılması bekleniyor. Sanatçlıların hayranları ise Talent coin ile yarışmalarda oy kullanabilecek. Oy vermek isteyen kullanıcılar, yarışma web sitesinde kredi veya banka kartı kullanarak Talent Coin satın alabilecekler. Ancak yapılan açıklamalara göre TalentVerse tarafından elde edilen gelirin büyük kısmı kripto ile çok da ilgili olmayan kullanıcılardan gelecek. Çünkü proje, kullanıcıların kredi kartı ile satın alım yapmasını kolaylaştıracak.

Mind Music: Mind Records etiketi bu çabanın sonucunda kuruldu! Yapılan açıklamalara göre ilk şarkı yayınlandı ve büyük ilgi gördü. Ayrıca açıklamalarda, albüm satışlarından, ticari ürünlerden ve konser biletlerinden gelir elde edilecek.

Yapılan açıklamalara göre Talent Coin’in token ekonomisi projenin iyi finanse edilmesini ve aynı zamanda grafiğin her zaman korunmasını sağlamak için akıllıca yapılandırıldı. İşlem ücretleri sadece projenin gelişimini finanse etmekle kalmıyor, aynı zamanda kripto paranın likiditesini ve istikrarını da artırıyor.

TelegramWebsitesi

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.Total
2
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

BigOne, İşlemler İçin DhabiCoin’i (DBC) Listeliyor

Sonraki Haber

Tonga Krallığı, Tsunami Felaketine Yardım İçin Bitcoin (BTC) Bağış Yöntemini Kullanıyor

İlgili Haberler