SUSHI’nin Fiyat Artışı ve Güncel Durumu

Bitcoin Haber

SushiSwap (SUSHI) son saatlerde işlem hacminde büyük bir artış kaydetti. Kripto para birimi fiyatı %70’in biraz üzerinde yükseldi ve işlem hacmi %500’ün üzerinde arttı. Bu durum, yoğun bir ilgiye işaret etse de, ralli sonrası bir altcoinin mücadelesi de olabilir.

SUSHI’nin fiyat artışı, büyük yatırımcıların ellerindeki token’ları elden çıkarmadan önce spekülatörleri çekmek için bir yükseliş başlattığı endişelerini ateşledi. Ancak, 1 dolarlık destek seviyesi önümüzdeki günlerde hayati önem taşıyor. Likidite avı genellikle hızla geri alınır, bu yüzden son kazanımların ya yerel en yüksek seviyeye geri çekilmesi ya da 1 dolar direncine gerilemesi gerekebilir.

Satıcılar bu senaryoyu başaramadı ve 1,3 dolarlık yüksek bir seviyeye ulaştılar. Ancak, önümüzdeki günlerde 1 dolar ve 0,8 dolar seviyelerinin altına bir düşüş, rallinin sona erdiği anlamına gelebilir. Ancak, 1 dolar desteği korunursa önümüzdeki haftalarda daha fazla kazanç kaydedilebilir.

Fibonacci seviyeleri, SUSHI’nin 1,74 dolara kadar çıkabileceğini ve hala daha yüksek bir düşüş eğilimini koruyabileceğini gösterdi. Döviz akışı dengesinde büyük bir düşüş görüldü, bu da SUSHI’nin borsalardan çekildiğini gösteriyor. Ancak, ortalama kripto para yaşı düşüyor, bu da satıcıların henüz mücadeleden çekilmediğini gösteriyor. Genel olarak fiyat hareketi cesaret verici olsa da, satılma ihtimalinin satılmamasından daha yüksek olduğu anlamına gelebilir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Dubai’de Kripto Rüzgarı Esmeye Devam Ediyor: Bir Kripto Şirketi Daha Lisans Aldı

Sonraki Haber

Dogecoin Grafik Analizi ve DOGE/ETH Grafik Analizi

İlgili Haberler