Student Coin Ekosistemine Katılın: STC Token ICO’su Başladı!

İlayda Peker
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

Student Coin ekibinin yaptığı açıklamalarda göre, piyasada çok fazla kripto para birimi varken, yatırım yapmaya değer bir proje bulmak oldukça zorlaştı. Token’lardan ve akıllı sözleşmelerden bahsedilen günümüzde bile her projenin aynı göründüğünü ifade eden ekip, farklı bir yaklaşımı hayata geçiren bir Blockchain projesi olduklarını ifade ediyor.

Student Coin herkese, kendi token’larını oluştururken bir kitle fonlaması projesi başlatma şansı sunmak amacıyla piyasaya girdi. Bu token’lardan her biri, ICO ile 30 Nisan’a kadar satın alınabilecek STC token’larına göre değerlendirilecek.

STC Token Nedir?

STC, Student coin’in kripto para birimidir. Student coin, özelleştirilmiş token’ların yüksek teknik uzmanlık olmadan geliştirilmesine imkan tanıyor.

Platform, start-up token’ları, DeFi token’ları, NFT token’ları, hatta kurumsal token’lar gibi pek çok token’ın üretilmesine izin veriyor. Bu sebeple kullanım durumunun sonsuz olduğu ifade ediliyor.

STC Token’ları İle Kitle Fonlaması Nasıl Mümkün Olabilir?

Bir proje fikriniz varsa ve bunu gerçeğe dönüştürmek istiyorsanız ancak mevcut start-up finansman programlarının yüksek rekabeti de beraberinde getirdiği STC tabanlı bir token’a sahip olmak bu sorunu çözecektir.

Süreç oldukça basit ve gelecekteki öğrencilere en iyi şekilde hizmet ediyor.

Yapılan açıklamalara göre kullanıcılar token’larını yaratıyor, Student Coin havuzuna bu token’lar gönderiliyor ve diğer kullanıcılar bu token’larla işlem yapabiliyor. Bundan sonra kullanıcılar istedikleri işi kurmak ya da istedikleri üniversitede eğitim almak için gerekli olan fonu toplamaya başlıyor. Daha sonra kullanıcılar sabit bir gelir kaynakları olduktan sonra parayı döngüsel olarak geri ödüyor.

Student Coin projesini şu anda dünyada 500’den fazla iyi üniversite destekliyor ve bu durum tüm dünyada dikkatleri çekiyor.

STC Token’ları Nereden Satın Alabilirsiniz?

Student Coin Launchpad ICO 30 Nisan’a kadar mevcut olacak. Dolayısıyla STC token satın almak isteyen kişilerin 30 Nisan’a kadar zamanları var.

ICO, 2021 Şubat ayının başından beri mevcut ve şimdiye kadar 89. aşamaya ulaştı. Her aşamada, STC token’ın değeri 0.0002 USD artıyor ve bu aşamanın 500.000 dolarlık sabit bir sınıra sahip olduğu ifade ediliyor. Bu bir aydan kısa bir süre içinde ekibin 12 milyon doların üzerinde para toplamayı başardığını gösteriyor.

ICO’ya girmek yalnızca bu token’lara önceden erişim sağlamakla kalmıyor aynı zamanda kullanıcılara ekstra avantajlar da sunuyor. STC satın alımlarının %30’unun yanı sıra kullanıcılar referans ile arkadaşlarının yatırdığı ETH’nin %20’sini alıyor.

Student Coin Avantajları

Student Coin sadece STC token ile ilgili değildir. Daha fazla insanı, kendisiyle birlikte gelen tüm teknolojik ayrıntılar konusunda endişelenmeden kripto para birimi alanına katılmaya teşvik etmek için oluşturulmuş bütün bir ekosistemdir.

Student Coin platformunun iki ana bölümü vardır:

  • İş bölümü: STC Terminal, STC Wallet, STC Exchange
  • Eğitim bölümü: STC Eğitim Paneli

STC Terminal

Student Coin kullanıcılarının STC tabanlı token’ları oluşturacağı yer burasıdır. Bu özellik 2021’in üçüncü çeyreğinde piyasaya sürülecek. Kullanıcılar bir token oluşturmak için sadece istenen token’ın türü, genel token bilgileri, istenilen token’ın faydası ve KYC ayrıntıları gibi özellikleri belirleyerek token’larını oluşturabilecek.

STC Wallet

Bu, STC token’ları için oluşturulan cüzdandır, ancak Bitcoin, Ethereum, Litecoin veya USDC gibi diğer kripto para birimlerine de açıktır.

STC Cüzdan, yalnızca işlem ve oylar için token’larınıza erişmenize yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda size gerçek zamanlı olarak STC token’ın değerinin gelişimini de gösterecektir. Ayrıca haftalık analizler de sunulacak.

STC Exchange

STC tabanlı token’lerin kitle fonlaması yatırımcıları tarafından listeleneceği ve kullanılacağı yer burasıdır. Yapılan açıklamalara göre STC token’ın değeri ne kadar artarsa, yatırımcılar için kar o kadar iyi olur.

STC Borsası, kullanıcıların platformda en iyi deneyimi yaşadıklarından emin olmak için, listelenen her token’ın türe göre kategorize edildiği ve işlem seçeneklerini daha erişilebilir hale getiren kullanıcı odaklı bir platformdur.

STC Eğitim Paneli

Bu panel, insanların endişelerden kurtulmasını ve kripto alanına katılmasını sağlamak için oluşturuldu. Çoğu insan kripto para birimleriyle ilgili bilgi kirliliğinden bunaldığı için nereden başlayacağını konusunda zorlanıyor.

Bu sebeple ekip, karmaşıklık düzeyine göre alt alanlara bölünmüş kurslar oluşturdu:

  • Bölüm 1 – Teknoloji
  • Bölüm 2 – Kripto para birimleri
  • Bölüm 3 – Güvenlik
  • Bölüm 4 – Yatırım
  • Bölüm 5 – Kripto varlıkları Kitaplığı.

Bunlara ek olarak bölümde birkaç mini sınav da bulunuyor.

Student Coin’i Kim Geliştirdi?

Student Coin, “Cryptocurrency Encyclopedia”nın tanınmış yazarı olan genç ve yetenekli CEO Wojciech Podobas tarafından kuruldu.

12 farklı ülkeden 44 kişiden oluşan ekibiyle birlikte, kripto kullanılabilirliğini genişletmeye ve Blockchain teknolojisinden en iyi şekilde yararlanmaya hazırlar.

Yol haritalarına bakarak, sadece STC borsası ve STC terminalini uygulamayı değil, aynı zamanda kullanıcıların hareket halindeyken token’lerini oluşturabilmesi için bir STC Uygulaması geliştirmeyi planlıyorlar.

InstagramLinkedInTwitterFacebookTelegramRedditDiscordYoutube

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Bitcoin’de (BTC) Önemli Seviyeler ve Düşüşe Rağmen Rekor Kıran Coin’ler

Sonraki Haber

Coinbase’den Önemli Açıklama: “Merkez Bankası Dijital Para Birimlerini Destekleyebiliriz”

İlgili Haberler