Stobox Borsası Ücretsiz Hesapları Kullanıcılarına Sunuyor

Bitcoin Haber

Bir tokenizasyon sağlayıcısı olan Stobox, 19 Ocak Çarşamba günü kripto para birimlerinde benimsenmeyi ve yatırımları teşvik etmek için tasarlanan bir kripto para borsası olarak tanımlanan Stobox Digital Assets Exchange’i başlattı.

Stobox.exchange, tokenize edilmiş varlıklar dünyasında uzun vadeli güvenilir bir ödeme servisi olarak hizmet etmeyi amaçlıyor. 30.000 beta test kullanıcısı tarafından kullanılan en önemli temel özellikler arasında, uzun vadeli yatırım ve kripto portföy yönetimi için genel optimizasyonun yanı sıra yatırım yapılacak iyi yapılandırılmış UI/UX ve çeşitli projeler yer alacak. Digital Assets Exchange ayrıca, zor bir süreç olmamak kaydı ile güvenli ve güvenilir bir KYC politikasının da uygulanmasını içerecek. Ayrıca herhangi bir komisyon da KYC sürecinde bulunmayacak.

Açıklamalara göre lansman gününde Metis, Solana, Uniswap, Ethereum, Bitcoin, USDT ve BNB gibi kripto para birimleri satın alınabildi ve işlemleri yapılabildi. STBU tokeni için emir vermek de mümkün olacak ve işlemler 27 Ocak’ta tamamen başlayacak.

Stobox’ın CEO’su ve kurucu ortağı Evgeny Deyev yaptığı açıklamalarda, “Stobox kullanıcılar hayatında önemli bir yere gelecek. Platformumuzda yalnızca en iyi projelerin token’ları listelenecektir. Dolandırıcılık token’larına izin vermemek için listelenecek kripto paraları dikkatlice seçiyoruz” sözlerini kullanıyor.

Yakında Stobox ekibi İlerleme parasını borsaya ekleyecek. Dijital menkul kıymetlerle uyumlu ve düzenlenmiş operasyon için tescilli bir L2 blok zinciri olan Stobox Progress Chain’in yerel bir coin’i olarak lanse ediliyor. Ayrıca projede işleyen coi’nlerin airdrop’u da olacak: Borsada kayıtlı tüm STBU sahiplerine sunulacak.

Stobox Exchange, lansmanından bu yana ilk ayında sıfır komisyon ile kullanıcılara sunulacak. Ayrıca, borsadaki her üye, ömür boyu sıfır ücretli hesap için rekabet etme şansına sahip olacak: Yönetim, bu ödülü almak için her gün Stobox ID’lerine göre en aktif alım satım yapanı seçecek. Kampanya 28 Şubat’a kadar sürecek.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Fantom TVL’de Binance Smart Chain’i Geride Bıraktı!

Sonraki Haber

Bitcoin (BTC) Güne Yeşilde Başladı: Satış Baskısı Bitti Mi?

İlgili Haberler