Status Coin (SNT): Decentralizasyon ve Gizliliğe Önem Verenler İçin Yeni Nesil Mesajlaşma Platformu

Bitcoin Haber

Status (SNT), açık kaynaklı ve merkezi olmayan bir mesajlaşma platformunun kripto parasıdır. Sadece bir blockchain ağı olmakla kalmayıp, mobil cihazlar için bir arayüz olarak da bilinir. Ethereum ağına dayanan bu merkezi olmayan mesajlaşma platformu, önemli bildirimleri almak isteyenler için bir tür uyarı uygulaması olarak kullanılmaktadır.

Status Coin, ağın kripto parası olup kullanıcı tarafından üretilen içerikler için ödeme gibi amaçlarla da kullanılmaktadır. Status ekibi, bunun sadece bir mesajlaşma ve bildirim ağı olmadığını, aynı zamanda geleceğin teknolojisi ve uygulaması olduğunu vurgulamaktadır.

Yazının yazıldığı tarihte Status, toplam 128 milyon dolar piyasa değeriyle en büyük 83. kripto para birimi olarak sıralanmaktadır. Son 24 saatte 23 milyon dolarlık bir hacme sahip olan SNT Coin, yeni nesil merkezi olmayan finans uygulamalarından biri olarak biliniyor.

SNT’yi satın almakla ilgilenen yatırımcılar, Binance üzerinde Bitcoin işlem çiftini kullanarak bunu kolay ve şeffaf bir şekilde yapabilirler. Binance, kullanıcılara sunduğu likidite ve güvenlik ile yatırımcıların tercih etmesinde etkili olmaktadır.

SNT Coin nasıl satın alınır? Binance, kullanıcılar açısından bu konuda en popüler platform olarak öne çıkmaktadır. İlk olarak Binance ana sayfasına gidilip, “Kripto Satın Al” seçeneği ve ardından “Kredi/Banka Kartı” sekmesine tıklanır. İşlem yapmak istediğiniz USD miktarını seçtikten sonra, Coin bölümünde Bitcoin, yani BTC’yi işaretlersiniz. BTC satın aldıktan sonra, sol üstteki “Al-Sat” seçeneğine tekrar bakıp “Klasik” sekmesine tıklarsınız. Açılan bölümde sağ üstten BTC sekmesini seçip, arama butonuna SNT yazarak altında açılan SNT/BTC çiftini seçersiniz. Sonra ortadaki “SNT SATIN AL” sekmesine gelip satın almak istediğiniz miktarı girersiniz. İşlemi onaylayarak SNT Coin satın alma işlemini tamamlarsınız.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Binance ile ABD Adalet Bakanlığı Arasında 4.3 Milyar Dolarlık Anlaşma Yolda

Sonraki Haber

En Popüler Kripto Girişimcileri Sosyal Medyada Nasıl Sıralanıyor?

İlgili Haberler