Solana’nın Fiyatı 2030’a Kadar 107 Kat Artabilir

Bitcoin Haber

Layer-1 ağı Solana’nın (SOL) fiyatının hafta başında 32 doların üzerine çıkması analistlerin dikkatini çekti. VanEck isimli yatırım yönetim şirketi tarafından yapılan bir analiz, Solana’nın fiyatının 2030 yılına kadar 107 kat artabileceğini öngördü. Bu, Solana için önümüzdeki 7 yıl içerisinde yaklaşık yüzde 10 bin 600’lük bir fiyat artışına karşılık geliyor.

Raporda, Solana’nın 100 milyondan fazla kullanıcıya sahip uygulamaları barındıran ilk Blockchain olabileceği de belirtiliyor. Ayrıca raporda, Solana’nın Ethereum ile arasındaki farkı nasıl kapatacağı da çeşitli faktörler üzerinden açıklanıyor.

Solana’nın fiyatı, yılın ilk gününden bu yana yüzde 200’den fazla artarak piyasa değerine göre en büyük on kripto para arasında en iyi performans gösterenlerden biri oldu. Aynı dönemde, Solana ağında kilitlenen varlıkların toplam değeri 378 milyon dolara ulaştı.

Ancak, Solana’nın fiyat grafiğinde mevcut yükseliş trendinden önce kısmi bir düzeltme olabileceği görülüyor. Bu durum, kripto para yatırımcılarının kazançlarını korumak için hızlı hareket etmelerini gerektirebilir. Aksi takdirde, Solana’nın fiyatı 30 doların altına düşebilir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin’in Yüzde 54’lük Düşüş İhtimali

Sonraki Haber

Bitcoin ve XRP Coin Piyasa Analizi

İlgili Haberler