Solana Coin’in Fiyat Tahmini ve Yorumları

Bitcoin Haber

2021 yılı, kripto para yatırımcıları için etkileyici bir yıl oldu. Ancak, 2023 yılına gelindiğinde, bazı altcoinler dışında büyük kazançlar elde edilmedi. 2021’in boğa sezonunun yıldızı, SOL Coin, büyük kayıplar yaşadı. Kasım çöküşünden bu yana, Solana topluluğu ciddi kayıplar yaşadı.

Bir zamanlar en popüler Ethereum katillerinden biri olan Solana, şimdi uzun vadeli yatay ve diyagonal destek seviyelerine ulaştı. Uzun vadeli haftalık grafikte, fiyat Temmuz ayındaki 32.13 dolar zirvesinden bu yana 18 dolara kadar düştü. Bu bölge, Haziran dışında yıl boyunca boğalar için önemli bir destek noktası oldu.

Solana için 18 dolar bölgesindeki tepkinin, gelecekteki fiyat hareketlerini de belirleyeceği düşünülüyor. Eğer bir sıçrama olursa, yüzde 50 artışla 27 dolar direnç alanı test edilebilir. Ancak, düşüş senaryosunda fiyatın yüzde 30 kayıpla 13.5 dolara düşmesi muhtemel.

Haftalık RSI düşüş eğiliminde olmasına rağmen, günlük grafikte umut verici okumalar var. Bunun nedeni, SOL fiyatının 256 günlük yükselen destek hattında sıçrama yapmasıdır. Bu, yılın başından bu yana üçüncü sıçrama oldu ve her seferinde önemli yukarı yönlü hareketler görüldü.

SOL Coin fiyat performansı, fiyatın alçalan kama formasyonundan çıkıp çıkmadığına veya yükselen destek hattından ve 18 dolarlık yatay destek alanından düşüp düşmediğine bağlı olacak. Bir kırılma durumunda yüzde 50’lik bir artış, tersi senaryoda ise yüzde 30’luk bir düşüş yaşanabilir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Japonya’da Kripto Para Düzenlemeleri: Yeni Şirketler Kripto Para ile Fon Artırabilecek

Sonraki Haber

Bitcoin Fiyat Analizi: Kısa ve Uzun Vadede Takip Edilmesi Gereken Destek ve Direnç Seviyeleri

İlgili Haberler