Solana Coin Geleceğini Yaşıyor mu?

Bitcoin Haber

Solana coinin geleceğe dair durumu gündemi meşgul etmeye başladı. Şu anda haftalık grafikte bir TD Sequential satış sinyalinin oluştuğu belirtiliyor. Bu sinyalin oluşmasıyla bir analist, Solana’nın fiyatının düşeceğini düşünüyor. Analiste göre fiyat 30 dolar seviyesine gerileyecek.

TD Sequential göstergesi, teknik analizde önemli bir metrik olarak, herhangi bir varlık ya da emtianın fiyatındaki olası dip ya da zirve noktalarını belirlemede kullanılır. Bu metrik iki aşamadan oluşur. Kurulum aşamasında, aynı popülerlikteki mumlar dokuz kadar sayılır. Dokuzuncu mumdan sonra, fiyatta muhtemel bir tersine dönüşün gerçekleşmekte olduğunu gösterir.

Bu durum, yükseliş trendinde bir zirve noktasını işaret ettiğinden, varlıktan çıkma zamanının geldiğini gösterir. Diğer yandan, ters durumda, mumlar bir düşüş trendinden yükseliş trendine geçişi işaret eder ve satışın bittiğini ve alım zamanının geldiğini gösterir.

Ali isimli bir analistin yeni bir gönderisinde açıklandığı gibi, Solana’nın 7 günlük grafiği, Tom Demark Sequential metriğinin kurulum aşamasını tamamladı. Bu durum, kripto para için rüzgarların değişebileceğine işaret ediyor.

Analistin paylaştığı grafik, Solana coinin geleceği hakkında fikir veriyor ve bu oluşan sinyali gösteriyor. Analist, SOL için fiyatın önce 45 dolar seviyesine çekileceğini, ardından 30 dolara düşeceğini belirtiyor. Sonuç olarak, analist, %47’lik bir düşüşe işaret ediyor. Şu anda Solana, 55.87 dolardan işlem görüyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

En Popüler Kripto Girişimcileri Sosyal Medyada Nasıl Sıralanıyor?

Sonraki Haber

Federal Rezerv Tutanakları Piyasalar İçin Ne Anlama Geliyor?

İlgili Haberler