SOL Coin Fiyatı Neden Yükseliyor ve Gelecek Tahminleri

Bitcoin Haber

SOL Coin, genel piyasa hissiyatındaki zayıf toparlanmayla birlikte 20 doları aşarak değer kazandı. Bu durum, OKX ile yapılan anlaşma ve Bitcoin fiyatının 27.400 dolar üzerinde kalıcılık göstermesiyle destekleniyor. Geçtiğimiz hafta 18 dolarlık uzun vadeli yatay desteği doğrulayan SOL Coin, 2 dolarlık artış yaşadı.

Haftalık grafikte uzun vadeli direnç çizgisinden çıkan SOL Coin, 32 doları aşarak yeni yıllık zirvesini aştı. Ancak şimdi bu bölgenin yeniden aşılması gerekiyor ve direncin güncel konumu 28 dolarda. 18 dolar altı kapanışlarda 13 dolardaki azalan direnç bölgesine inilebilir.

Günlük zaman dilimi teknik analizi, sıçramanın devam edeceğini gösteriyor. 11 Eylül’de SOL Coin fiyatı, uzun vadeli yükselen bir destek hattında sıçradı. Bu tarz sıçramalar, etkileyici rallileri beraberinde getirebiliyor.

Altı saatlik grafikteki okumalar da yükseliş senaryosunu destekliyor. Bu senaryo, yüzde 35’e yakın bir artışa işaret ediyor. Ancak bu yükseliş hareketinin gerçekleşebilmesi için fiyatın 18 dolar üzerinde kapanışlarını sürdürmesi gerekiyor. Eğer bunu başaramazsa, %38’lik düşüşle 13 dolara çöküş şaşırtıcı olmamalı. Bitcoin fiyatı ise yazı hazırlandığı sırada 27.145 dolarda bulunuyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Paraların Düzenleyici Baskısı ve ABD’nin Rolü

Sonraki Haber

Tayland, 2024’ten İtibaren Kripto Paralarda Vergilendirme Uygulayacak

İlgili Haberler