Silvano, Yenilikçi Yönetim Sistemi İçin P2PB2B’de Token Satışını Duyurdu

İlayda Peker

Brezilyalı bir et üreticisinin çevrimiçi yönetim sistemi olan Silvano, token satışının P2PB2B borsasında yayınlanacağını duyurdu. Token satışı, 15 Şubat’a kadar sürecek ve P2PB2B borsası token’ı listeleyecek.

Yapılan açıklamalara göre Silvano, en son teknolojileri sayesinde sığır eti üretimini büyük ölçüde artırabilir. Ayrıca sığırların ağırlığının izlenmesine de yardımcı olur. Sığır üreticileri, hayvanlarının hayatlarının herhangi bir noktasında Silvano’yu uygulamaya alabilir.

Silvano’nun ürün yelpazesi, çiftlik verimliliğini artırmayı hedefliyor. Bu cihaz, ağırlık verilerini toplar, analiz eder ve çiftçilerin üretimi ve kârı artırmalarına yardımcı olacak değişiklikler için önerilerde bulunur. Silvano’nun yöntemi, satış yapmak için en uygun zamanın ne zaman olduğunu gösteren verilere dayanmaktadır. Bir yardımcı program token’ı olan SVR de uygulamada yer alıyor. Telif hakkı finansman sözleşmesine göre, token sahipleri donanım ve yazılımdan elde edilen brüt gelirin %1’ini kazanacaklar. Silvano yönetim sisteminin temel özelliklerinden bazıları şu şekilde sıralanıyor:

  • Uygun maliyetli: Çalışanlar tarafından tasarlanan kolay kurulumla paranızın karşılığını en iyi şekilde alabilirsiniz.
  • Tartma: Her gün hayvanı strese sokmadan veya ağırlıkları toplamak için çalışanları yormada ölçümler yapılabilir.
  • Web senkronizasyonu: Mobil veri erişimi sayesinde çiftliğin her yerden daha iyi yönetimi sağlanabilir.
  • İstatistiksel Analiz: Daha iyi kararlar alınmasına yardımcı olmak için hayvanın ağırlığının GMD’sini (Günlük Ortalama Kazanç) görüntüleyebilirsiniz.
  • Güvenli Depolama: Verileri yedekleyebilirsiniz.
  • Kendi güneş paneli ve pil: Tam özerklik ile sistem, sığır bulunduğunda otomatik olarak kapanır ve açılır.

Tokenlarştırmanın birincil amacı, projenin başlatılması ve işletilmesi için gelir elde etmektir. Telif hakkı finansman anlaşmasına göre, yerel token, donanım ve yazılımdan elde edilen brüt satışların %1’inden fazla telif hakkı hakkı verir. Ayrıca bu proje, Binance Akıllı Zincirinde dağıtılan bir token sayesinde akıllı sözleşmeler gerçekleştirebilecek.

Benzer Telif Hakkı Finansmanı sağlamak için proje token’lar dağıtıyor. Tokenin her alıcısı, bu benzersiz ve yenilikçi girişimin bir parçası olma fırsatına sahip olacak. Yerel token sahipleri, BUSD, BNB veya ikisinin bir kombinasyonu şeklinde periyodik airdrop ödemeleri alabilir. Silvano’nun telif hakkı finansman anlaşması, airdrop şartlarını belirler. Toplam token miktarı da on milyon adet. Brezilya’da büyük ve kullanılmayan bir pazar var ve ne kadar çok birim satılırsa, projeler o kadar çok telif hakkı ödeyebilir. 2022 yılında ise 340 adet satılması bekleniyor. Bunu takiben, her yıl yaklaşık 3000 birim olabilir. Telif haklarının satılan birim başına 40 dolar oranında dağıtılması bekleniyor.

Silvano, Brezilyalı Sığır Çiftçilerine Nasıl Yardım Etmeyi Amaçlıyor?

Silvano, Brezilyalı bir çiftlik hayvanı çiftçisinin çevrimiçi sığır eti yönetim sistemidir. En son teknolojisi, sığır yetiştiricilerinin sığır eti üretimini önemli ölçüde artırmalarına yardımcı olabilir. Proje, sığırların ağırlığının izlenmesine yardımcı olmak için yaratılmıştır. Sığır çiftçileri, hayvanlarının yaşamları boyunca projeyi iyi bir şekilde kullanabilirler. Silvano, çiftlik verimini artırmaya odaklanan son teknoloji çözüm sunduğunu ifade ediyor. Silvano’nun yaklaşımı, sığır satmak için en iyi anın ne zaman olduğunu gösteren gerçek dünya verilerine dayanmaktadır.

Silvano’nun Hedefleri

Projenin açıklamalarına göre sığır eti talebi hem yurtiçinde hem de yurtdışında artıyor ve Brezilya’nın ülke ekonomisini geliştirmek için sığır eti üretimini artırmasının zamanı geldi. Brezilya, artan et üretiminin yanı sıra ormansızlaşma sorununu da çözmeli. Çevre bilincine sahip bir ülke olmak için Brezilya’nın sürdürülebilir uygulamaları benimsemesi gerekiyor ve Silvano, uzmanlığıyla ülkenin bunu başarmasına yardımcı olmayı hedefliyor.

TwitterInstagramFacebookWebsitesi

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.Total
6
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

“Bitcoin’e (BTC) Yatırım Yapan Ülkeler Bir Adım Önde Olacak!”

Sonraki Haber

Walmart’ın Kripto Para, NFT ve Metaverse Hamlesi Ses Getirdi!

İlgili Haberler