Shibarium Ağı için Yeni Özellik ve Shiba Inu Fiyat Gelişmeleri

Bitcoin Haber

Shibarium geliştiricileri, Shiba Inu ekosistemini güçlendirmek ve ağın doğrulayıcılarına (validators) destek sağlamak amacıyla topluluk etkileşimini artıracak yeni bir özellik sunduklarını duyurdu. Shiba Inu topluluğunun önemli isimlerinden Ragnar Shib, resmi Shibarium web sitesinde güncellemeler olduğunu ve sıkça sorulan sorular bölümünün incelenmesi gerektiğini belirtti.

Kullanıcı topluluğunun, ağın verimliliği ve güvenliğini korumak için kritik öneme sahip kar amacı gütmeyen doğrulayıcılara maddi katkıda bulunmasını sağlayacak olan “Bağış” özelliği kullanıma sunuldu. Bu özellik, kullanıcıların seçtikleri doğrulayıcının bilgi sayfasına erişip, bağış yapmak istedikleri token ve miktarı belirleyebilmelerini kolaylaştırmak için tasarlandı.

Doğrulayıcılar blockchain işlemlerindeki temel taşlardan biri olup ağ üzerindeki işlemleri doğrulamaktan sorumludur. Bu stratejik hamle, Shibarium ağının direncini artırmayı hedeflemektedir. Şu anda Shibarium ağında 12 doğrulayıcı bulunmakta ve bunların en büyük beşi sırasıyla ShibArmy America, Unification, ShibArmy Europe, Ryoshi Labs ve ShibArmy Asia’dır.

Doğrulayıcı olabilmek için her bir katılımcının 10,000 BONE yatırması gerekmekte ve doğrulayıcı slotları 100 ile sınırlıdır. Shibarium’da şu anda 21,488,549 BONE, yaklaşık 13.6 milyon dolar değerindedir.

Yazı yazıldığı sırada Shiba Inu fiyatının kritik bir seviyede işlem gördüğü belirtilmiş, haftalık fiyat grafiğine göre SHIB fiyatının son 16 ayda dördüncü kez azalan trend çizgisinden (mavi çizgi) reddedildiği ifade edilmiştir. Hafta sonu SHIB fiyatının yeniden 0.236 Fibonacci düzeltme seviyesinin altına düştüğü görülmüştür. Türk Lirası cinsinden Shiba Inu’nun 0.0002485 TL’den işlem gördüğü belirtilmiştir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

SocialFi Platformunda Artan Hacim ile Ortaya Çıkan Tartışmalar

Sonraki Haber

XRP’nin Yeniden Canlanma Sinyalleri

İlgili Haberler