Shiba Inu’nun Yakım Oranı Patladı: Yüzde 323 Artışla Yatırımcıları Heyecanlandırdı

Bitcoin Haber

Piyasa değeri 4.32 milyar dolar olan Shiba Inu’nun yakım oranı, son 24 saatte yüzde 323 artarak 177.8 milyon SHIB’e ulaştı. Shiba Inu’nun Shibarium adlı Layer 2 ağı sayesinde yakım oranı hızla artarken, yatırımcıların dikkatini çekti ve heyecan yarattı. Ancak, genel kripto para piyasasındaki satış baskısı SHIB’in fiyatını düşürmeye devam ediyor.

Shibburn adlı bir platformun verilerine göre, son 24 saatte 177.82 milyondan fazla SHIB yakıldı ve yakım oranında yüzde 323.81’lik bir artış yaşandı. En büyük yakma işlemleri son 24 saatte 68.99 milyon ve 41 milyon SHIB ile gerçekleşti. Yakım oranı, tokenlerin dolaşımdan çıkarılması ve toplam arzın azaltılmasını sağlayarak kalan tokenlerin değerini artırıyor.

Shiba Inu topluluğu, token yakma konusunda rekor oranlarda devam ederken, geliştiriciler proje üzerindeki merkeziyetsiz finans (DeFi) etkisini artırmaya yönelik çalışmalara devam ediyorlar. Topluluğun projeye olan bağlılığı, hayırsever girişimlere ve hayvan barınaklarına yapılan bağışlara kadar uzanıyor.

Shiba Inu’ya olan sarsılmaz desteğini her fırsatta gösteren topluluk, altcoin’in geleceğine dair iyimser görüşlerini belirtiyorlar. Ancak, piyasa genelindeki dalgalı durum birçok yatırımcının risk almaktan kaçınmasına neden oluyor. Yatırımcılar, SHIB’in artan yakım oranını göz önünde bulundurarak altcoin’i yakından takip ediyorlar.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Cardano (ADA), Son 1 Ayda Yüzde 16.5 Değer Kaybı Yaşadı

Sonraki Haber

Yapay Zeka Tabanlı Kripto Varlıklarının Piyasa Değeri Düşüşte

İlgili Haberler