Shiba Inu’nun Shibarium’u 100.000 Cüzdanı ve 420.000 İşlemi Aştı, Ancak Fiyatı Düşüyor

Bitcoin Haber

Shiba Inu’nun Layer-2 ağı Shibarium, son dönemde benimsenme oranını artırarak 1,1 milyon cüzdan ve 1,38 milyon işlem sayısına ulaştı. Ancak bu büyümeye rağmen, yerel token SHIB, yatırımcıların beklentilerini karşılayamadı ve piyasa değeri düştü. Bu düşüş eğilimi devam ederse, SHIB’ın piyasa değerine göre ilk 20 kripto para listesinden düşme ihtimali bulunuyor.

Şu anda 4,5 milyar doların üzerinde bir piyasa değeriyle 0,000007627 dolardan işlem gören SHIB, son yedi günde %4,5’ten fazla değer kaybetti. Bu durum, onun 16. en büyük kripto para olduğunu gösteriyor. Ancak bazı piyasa göstergeleri, SHIB’ın yakında toparlanabileceğini işaret ediyor.

Para Akışı Endeksi (MFI), alıcıların lehine bir gelişme gösteriyor. MACD, bir yükseliş geçişi olasılığını gösterirken, Bollinger Bantları, SHIB’ın fiyatının daha az değişken bir bölgede olduğunu ve büyük bir düşüş olasılığının düşük olduğunu gösteriyor. Ancak, Göreceli Güç Endeksi (RSI) düşüş eğilimini sürdürüyor.

Fiyat düşükken, yatırımcılar daha fazla SHIB satın alma fırsatını değerlendirdi. Borsalardaki arzı düşerken, borsalar dışındaki arzı son birkaç hafta içinde artış gösterdi. Ancak, en iyi adresler tarafından tutulan arzda hafif bir düşüş gözlendi ve bu, balinaların güveninin azaldığına işaret ediyor.

Bazı göstergeler, SHIB için tersine dönüş trendini öne sürse de, Bone ShibaSwap (BONE) ve Doge Killer (LEASH) ayıların darbelerini almaya devam etti. Bu nedenle, yatırımcıların kripto para birimlerinin yüksek volatiliteye sahip olduğunu ve risk taşıdığını bilmeleri ve işlemlerini kendi araştırmaları doğrultusunda gerçekleştirmeleri gerekmektedir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Yapay Zeka Tabanlı Altcoin’ler Beklendiği Etkiyi Yaratamadı

Sonraki Haber

Bitcoin’de Büyük Düşüş Uyarısı: Apple’ın Piyasa Değerindeki Düşüş Kripto Paraları Etkileyebilir

İlgili Haberler