Shiba Inu’nun Fiyat Artış Umutları: Shibarium Lansmanı ve Blockchain Konferansı

Bitcoin Haber

Shiba Inu’nun (SHIB) fiyatı geçen hafta 0,000007 dolar destek seviyesini kaybetme tehlikesi yaşadı, fakat son dönemde ağ talebinde görülen artış toparlanma umutları sunuyor. Zincir içi verileri inceleyen uzmanlar 5 trilyon SHIB satın alınması durumunda fiyatların ne kadar yükseleceğini araştırdılar. 11 Eylül’de 0,00000706 dolara düşen Shiba Inu fiyatı, 2023’ün ikinci yarısında en düşük seviyesini gördü.

Shibarium Layer 2 ölçeklendirme ağının yeniden başlatılmasıyla Shiba Inu ağ etkinliği önemli ölçüde arttı. Shibarium ölçeklendirme platformunun kazandığı güven, Shiba Inu topluluğu arasında hissediliyor. 23 Eylül’de Shibarium, üç milyon onaylı işlemle dönüm noktasına ulaştı.

Cryptoquant grafiği, Shiba Inu ağının 23 Eylül’de 6.439 işlemle iki haftanın zirvesine ulaştığını gösteriyor. Bu, 11 Eylül’de SHIB fiyatının en düşük seviyesine düştüğü tarihe kıyasla %36’lık bir artışı temsil ediyor. Onaylanan işlemlerin günlük sayısının takip edilmesi, bir Blockchain ağındaki mevcut ekonomik aktiviteyi tahmin etmek için kullanılabiliyor.

Shibarium L2 ağının, işlem hızlarını artırarak ve SHIB token’ının benimsenmesini genişleterek yeni bir büyüme boyutu getireceği iddia ediliyor. Ayrıca, Shibarium’ın üç milyon işlem dönüm noktasına sorunsuz bir şekilde ulaşması, SHIB işlem sayısında belirgin bir artışla aynı zamana denk geldi. Bu durum, Shiba Inu’nun fiyatlarında sürdürülebilir bir toparlanma umudunu artırıyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin ve Altcoinlerde Güncel Durum ve Tahminler

Sonraki Haber

Ethereum Piyasası: Detaylı Grafik Analizi ve Destek-Direnç Seviyeleri

İlgili Haberler