Shiba Inu’nun BONE ve BabyDoge Tokenları Büyük Listeye Girdi 

Bitcoin Haber

Popüler bir dijital varlık borsası olan Tarmex, bugün Bone ShibaSwap (BONE) ve Baby Doge Coin’i (BABYDOGE) listeleyeceğini duyurdu. 

Babydoge ve BONE 

Saat 08:00 UTC itibariyle, platform kullanıcıları bu tokenleri alım satım beklentisiyle yatırabildi. 

Borsa, BONE/USDT ve BABYDOGE/USDT işlem çiftleri oluşturarak bu tokenlerin kripto piyasasındaki erişimini daha da genişletti. 

Bone ShibaSwap (BONE) ve Baby Doge Coin (BABYDOGE), her ikisi de merkezi olmayan kripto para birimleridir ve büyüyen ‘meme coinler’ serisinin bir parçasıdır. BONE, Ethereum ağı üzerine inşa edilmiş merkezi olmayan bir borsa olan ShibaSwap platformu için bir yönetim tokenıdır. Token sahiplerinin karar alma sürecine katılmasına ve ödüller kazanmasına olanak tanır.  

Bir başka popüler meme coin olan Baby Doge Coin, 2021’in 2. çeyreğinde piyasaya sürüldü. Sahiplerini ödüllendirmek için entegre bir akıllı stake sistemine sahip deflasyonist bir coindir.  

Meme Token Fiyatları 

Son fiyat performansı açısından, Baby Doge Coin (BABYDOGE) hafif bir yükseliş gösterdi ve son gün %5,7 artışla 0,000000002217$’a yükseldi. Bone ShibaSwap (BONE) ise %1,3’lük daha mütevazı bir artış yaşayarak fiyatını 0,784075$’a çıkardı.  

Tarmex’teki listelemenin bu tokenlar için daha fazla likidite ve potansiyel olarak daha fazla fiyat hareketi getirmesi bekleniyor. Özellikle, bu tokenlardan herhangi biri için ilk borsa listelemesinden çok uzaktır. BONE, OKX ve Poloniex gibi diğer büyük borsalarda da mevcuttur. BABYDOGE da Houbi ve Poloniex’te listelenmiştir.  

Birden fazla platformda genişleyen varlıklarıyla, her iki token da dünya çapındaki yatırımcılar için görünürlüklerini ve erişilebilirliklerini artırıyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Lido Para Çekme İşlemleri Başlarken Celsius 781 Milyon Doları stETH’e Taşıdı 

Sonraki Haber

Apple’ın Yeni Hamlesi Metaverse Token’larına Olan İlgiyi Artırabilir  

İlgili Haberler