Shiba Inu’da Balinaların Etkisi: İşlem Hacmi Yüzde 2182 Arttı!

Bitcoin Haber

Popüler altcoin Shiba Inu (SHIB) balinaları, son dönemde büyük çaplı yatırımlar gerçekleştirerek SHIB işlem hacminde yüzde 2182’lik bir artış yaşanmasına sebep oldu. Zincir üzeri veri platformu IntoTheBlock’un verilerine göre, Shiba Inu ağında son 24 saatte kaydedilen büyük işlem hacmi 8.97 trilyon SHIB’e ulaştı. Bu hacim, 4 Eylül’de ulaşılan ve son yedi günde kaydedilen en yüksek hacim oldu.

Büyük işlemler, genellikle 100 bin doların üzerindeki işlemleri ifade etmektedir ve bu tip işlemler, ağırlıklı olarak balinalar ve kurumsal oyuncular tarafından gerçekleştirilir. Büyük işlem hacmindeki ani artışlar, genellikle kurumsal yatırımcılar ya da balinalar arasında yüksek aktiviteye işaret eder.

Veri platformu WhaleAlert’in sunduğu verilere göre, Hollanda merkezli stake platformu Bitvavo’dan bilinmeyen bir cüzdana 35.69 milyon dolar değerinde 4.61 trilyon SHIB transfer edildi. Shiba Inu’nun son 24 saatteki değer kaybı yüzde 2.51 oldu ve birim fiyatı 0,00000753 dolar olarak kaydedildi.

Shiba Inu’yu çevreleyen yeni gelişmelerle ilgili olarak, geliştirici Kaal Dhairya, topluluğa Shibariumscan’ın Blockscout Explorer’ın barındırılan bir versiyonunu kullanıma sunulduğunu bildirdi. Bu hamle, Shiba Inu ekibinin ağa ve güncellemelere odaklanması için bir fırsat yarattı.

Ayrıca, Shiba Inu ekibi, bir dizi üçüncü taraf köprüyle iş birliği yaparak diğer altcoin’leri Shibarium’a bağlamaya yardımcı olmayı planlıyor. Bone sözleşmesinden vazgeçme hazırlıkları bu hafta uygulamaya alınacak ve ağa daha fazla doğrulayıcı eklenecek.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

“BitMEX’in Eski CEO’su Arthur Hayes: Bitcoin’in Boğa Koşusu Başladı”

Sonraki Haber

Shiba Inu (SHIB) ve Pepe Coin (PEPE) Geri Çekilirken Pomerdoge (POMD) 1.700 Dolarlık Bir Ralliye Hazırlanıyor

İlgili Haberler