Shiba Inu Yakımları Devam Ediyor: Ne Kadar SHIB Yakıldı?

İlayda Peker

Bigger Entertainment’ın sahibi Steven Cooper, proje ekibinin 2,5 milyon adet Shiba Inu’nun yakıldığını ve 1,5 milyon SHIB’in de yakım için beklediğini açıkladı. Cooper, Etherscan’den paylaştığı bir link ile de açıklamalarını kanıtladı.

Shiba Inu Yakımı

Birkaç gün önce 26 Aralık’ta proje, planlanmış bir “yakım partisi” düzenledi ve 239.600.144 token’ı hiç kullanılmayacak bir cüzdana gönderdi. Böylece yakılan toplam SHIB miktarı 2,5 milyon adede ulaştı.

Buna ek olarak projenin başındaki isim gelecekte de Shiba Inu yakımlarının devam edeceğini ve bununla ilgili önemli duyuruların paylaşılacağını açıkladı. Ayrıca Shiba Inu ile ilgili paylaşımlar yapan bir Twitter hesabı olan  “SHIBtyme” tarafından bu ay paylaşılan bir gönderide toplamda 1,943,391,652 adet Shıba Inu’nun dolaşımdan kaldırıldığı ifade edildi.

Daha önce bahsedilenlerle birlikte Etherscan tarafından sağlanan verilere göre, SHIB topluluğu tarafından 26-27 Aralık’ta 242,5 milyon, 370,4 milyon SHIB ve 23 Aralık’ta 706 milyon SHIB yakıldı. Böylece Aralık ayında ölü adrese yaklaşık 3,3 milyar SHIB gönderildi.

SHIB Balinaları Alım Yapıyor

elde edilen bilgilere göre SHIB balinalarının cüzdanlarındaki ortalama SHIB bakiyesi %28 artarak 2,6 milyar token’a ulaştı. Shiba Inu geçtiğimiz günlerde %28 artış yaşamış ve yatırımcısının yüzünü güldürmüştü. Bu artış sonrasında ise SHIB balinalarının cüzdan bakiyelerinde gözle görülür büyümeler oldu.

Ancak tüm piyasada son yaşanan düşüşle birlikte Shiba Inu rallisi sona erdi ve %13’ün üzerinde gerileme oldu.


Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Lider Bitcoin 2021 Yılının Son Gününde Yukarı Sıçradı: BTC Neden Yükseldi?

Sonraki Haber

AVAX Balinaları Hangi Altcoin’lere Yatırım Yapıyor?

İlgili Haberler