Shiba Inu ve Shibarium: Yakım Kapasitesi ve Beklentiler

Bitcoin Haber

Shiba Inu’nun yakım takipçisi Shibburn, SHIB yakım kampanyası ve BONE token birikimi ile ilgili istatistikler paylaştı. Buna göre, Shibarium’un SHIB yakım kapasitesinin gerçekçi olmadığı belirtildi. Shibburn, birikmiş BONE tokenları için önceki tahmininin gerçek değere yakın olduğunu ifade etti. Ayrıca, geçtiğimiz hafta, özellikle 12 ve 13 Eylül tarihlerindeki işlemlerde gaz ücretlerinin yüksek olduğu belirlendi.

Shibburn, özellikle 12 ve 13 Eylül tarihlerinde yapılan işlemlerde, gaz ücretlerinin önemli ölçüde yüksek olduğunu belirtti. Kaydedilen değerlerdeki tutarsızlıkların neden olduğu gaz maliyetindeki tutarsızlık konusunda yatırımcıları uyardı. Bu durumda, hesaplamaların her türlü işlemi içerdiği belirtildi.

Shibburn’ün izleyici web sitesinden alınan verilere göre, Shibarium’da biriken BONE token’ların değeri belirlendi. Bu rakam, daha önce öngörülen BONE token tahmininden önemli bir artışı yansıtmaktadır. Shibarium’un SHIB yakmak için biriktirdiği BONE varlıklarının temsili olduğu belirtildi.

Shibarium’un Shiba Inu yakım projesi için 25.000 doları biriktirmek için tahmini 5.39 katrilyon işlemi tamamlaması gerektiği belirtildi. 25.000 doların yalnızca yaklaşık 3,4 milyar SHIB token’ı yakmak için yeterli olabileceği ifade edildi.

Kaynak: https://coinstats.app/coins/shiba-inu/

Shibarium Explorer’daki günlük işlemin 38.450 dolar olduğuna dikkat çekildi. Bu rakamların sabit kalması halinde, ilk yakım işleminin tamamlanması için 140 milyar gün gerekli olacağı ifade edildi. Bu, yakım oranına ulaşmak için gereken sürenin gerçekçi olmadığını ve ağın yakım projesini yükseltmek için ne kadar büyümesi gerektiğini yansıtmaktadır.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin’in Yükselmesini Engelleyen Kağıt Bitcoin

Sonraki Haber

Ethereum’un Büyük Bir Düşüşle Karşı Karşıya Olduğu Uyarısı

İlgili Haberler