Shiba Inu ve Shibarium: Benimsenme Artışı ve Fiyat Analizi

Bitcoin Haber

Shiba Inu’nun (SHIB) Shibarium’u piyasaya sürmesinden bu yana benimsenmesinde artış görülüyor. Ancak, memecoin’in yatırımcıları bu durumdan pek memnun değil. Ayı piyasasında benimsenme artışı genellikle olumlu bir durum olarak değerlendirilirken, bu durumun sonuçları bir sonraki boğa rallisinde görülebilir.

Çevrimiçi platform LaborX, Shiba Inu’yu tamamen entegre ettiğini duyurdu. Kullanıcılar artık Shibarium’un ana tokenlarından biri olan Bone ShibaSwap (BONE) ile ödeme yapabilecek veya ödeme alabilecekler. Bu gelişme, blockchain’in Shibarium’u başlatmasından haftalar sonra geldi ve Shiba Inu’nun küresel ölçekte benimsenmesini artırmada rol oynadı.

Shibariumscan.io’nun verileri, Shibarium’un toplam cüzdan sayısının 1,25 milyona ve toplam işlem sayısının 3 milyona ulaştığını gösteriyor. Ancak, bu entegrasyon, memecoin’in fiyat grafiği negatif bölgedeyken gerçekleşti ve SHIB son yedi gün içinde %2’den fazla düşüş yaşadı.

Ayı piyasalarında blockchain etrafındaki geliştirme faaliyetleri genellikle olumlu bir şey olarak yorumlanır. Bu, yeni güncellemeler ve gelişmelerin bir kripto para birimi üzerinde güven ortamı oluşturmasına yardımcı olabilir. SHIB’in yakım oranı son birkaç ay boyunca yüksek görünüyordu ve bugüne kadar 410 trilyondan fazla SHIB tokenı ortadan kaldırıldı.

SHIB’in fiyat hareketi düşüş yönünde görünse de, bazı grafik senaryoları yakında değişebilir. CryptoQuant’a göre SHIB’in borsa rezervi azalıyor, bu da tokenın satış baskısı altında olmadığı anlamına gelebilir. SHIB sahiplerinin toplam sayısı geçen hafta kademeli bir artış yaşadı ve Shiba Inu’nun MVRV oranı iyileşme belirtileri gösteriyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Coinbase’in Layer 2 Ağı Base’in Varlıkları 397.32 Milyon Dolara Ulaştı, Solana’yı Geride Bıraktı

Sonraki Haber

Coinbase, 25 Milyar Dolarlık Bitcoin Rezervi ile En Büyük Sahip Olabilir

İlgili Haberler