Shiba Inu ve BabyDoge Arasındaki Mücadele Devam Ediyor!

Fatih Uçar

WhaleStats’a göre BabyDoge ve Shiba Inu sahiplerinin sayısında bir eşitsizlik var. SHIB’nin daha büyük bir piyasa değeri, daha yüksek işlem hacmi ve daha yaygın olarak uygulanmasına rağmen, SHIB halen BabyDoge’a göre geride kalıyor.

Shiba Inu ve BabyDoge

BabyDoge cüzdanlarının sayısı artık yeni bir rekor kırdı. Mevcut BabyDoge yatırımcı sayısı, 1,226,253 gibi büyük bir rakama tekabül ediyor. Bu, üç gün önce bildirilen 1.205.517’ye göre güzel bir artış. Bu arada, WhaleStats tarafından bugün erken saatlerde SHIB sahiplerinin toplam sayısı 1.140.151 olarak paylaşıldı.

Ek olarak, tweet’e göre, Binance Smart Chain‘deki (BSC) en büyük balinalar şu anda yaklaşık 4,7 milyon dolar değerinde BabyDoge’a sahipler. Peki Dogecoin yatırımcılarının toplam sayısı ne kadar? Hepsinde düşük toplam aktif Dogecoin cüzdan sayısı sadece 460.000’de kaldı.

En büyük 1.000 cüzdan şu anda 326.785.975 DOGE’ye sahiptir ve bu da 62.501.117 ABD dolarına eşdeğerdir. Tesla, bazı ürünlerini çevrimiçi Tesla Shop’ta yalnızca Dogecoin için satmaya başladı ve bu, DOGE fiyatının neredeyse %20 artmasına neden oldu. Ancak haberin sıcaklığı geçtikçe fiyat kazanımları da kaybediliyor.

Shiba Inu ve BabyDoge Fiyat Analizi

BabyDoge, SHIB ve DOGE’ye göre daha iyi bir topluluk performansı gösteriyor. Peki teknik tarafta durumu ne? Gelin SHIB ve BabyDoge’un güncel fiyat görünümünü ele alalım.

Yazı hazırlandığı sırada SHIB 0,00003055 dolardan alıcı buluyor. Dört saatlik grafikte RSI nötr bölgede bulunuyor. Fiyat 20 günlük hareketli ortalaması olan 0,00003074 doların altında işlem görüyor. Eğer 0,000029 desteğini kaybederse kayıplar daha da derinleşebilir. Bitcoin’in hafifte olsa toparlanmasına rağmen SHIB zayıf kaldı.

Eğer 0,000029 desteği kaybedilirse fiyat 0,000025 dolara kadar gevşeyebilir.

BabyDoge güne %6 yükselişle devam ediyor. Yazı hazırlandığı sırada 0,000000005532 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor. Bol sıfırlı kripto paralar meme token yatırımcılarının iştahını kabartıyor. BabyDoge alıp zengin olmayı hedefleyen 1 milyon 226 bin yatırımcı siz birçok konuda fikir verebilir. Bu kadar erken dönem yatırımcısı içerideyken fiyat 10x’li artışlar yapabilir mi? Mümkündür, fakat iyimser bir tahmin olur. Dört saatlik grafikte fiyat aşırı alım bölgesinde. Tüm teknik veriler yükseliş gösteriyor. Fiyat gün içinde her şey yolunda giderse artışına devam edebilir.

Sorumluluk Reddi: Bu yazıda yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ve dolaysıyla risk taşıdığının farkında olmalı, kendi araştırmaları doğrultusunda işlemlerini gerçekleştirmelidir.Total
8
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Ripple Yöneticisinden Önemli Kripto Para Açıklaması! Ripple, Bitcoin’e Düşman Mı?

Sonraki Haber

Cardano Bir Etmende Ethereum’u Geride Bıraktı: ADA Fiyatı Artışta!

İlgili Haberler