Shiba Inu Topluluğu Shibburn’ün Aylık 5,7 Milyar SHIB Yakma Haberine Karışık Tepkiler Verdi

Bitcoin Haber

Shiba Inu’nun resmi yakma takipçisi Shibburn, aylık 5,7 milyar SHIB yakıldığını duyurdu. Bu durum, Shiba Inu topluluğunda hem heyecan hem de hoşnutsuzluk yarattı. Yakılan miktarın önemi konusunda bazı kripto meraklıları şüphelerini dile getirirken, Shiba Inu’nun 0,000008 dolarlık önemli destek seviyesinin biraz altında işlem görmesi tartışmalara daha fazla ağırlık kattı.

Ağustos ayı boyunca 45.899 dolar değerinde 5,7 milyar SHIB dolaşımdan çıkarıldı. Ancak, tüm kripto meraklıları bu rakamlardan etkilenmedi ve hoşnutsuzluklarını dile getirdi. Önde gelen bir kripto meraklısı olan The Homeless Millionaire, Shiba Inu’nun bir sente ulaşma hayalini gerçekleştirmek için günlük yakımların art arda iki yıl boyunca yaklaşık 620+ milyar SHIB coin’e ulaşması ve 1 trilyon dolar piyasa değerine ulaşması gerektiği görüşünü dile getirdi.

Buna karşı SHIBCINERATOR gibi üyeler, yakılan miktarın beklenenlerin çok altında olduğunu ve yakılması gerekenin %0,000001’i bile olmadığını ifade etti. Ağustos ayı Shibburn istatistiklerine göre, Temmuz ayında 412 işlemde 2,09 milyar SHIB tokenı yakılırken, Ağustos ayında toplam 763 yakım işlemi gerçekleşti.

Ağustos ayında ayrıca, Layer-2 ölçeklendirme çözümü Shibarium’un resmi lansmanı yapıldı. SHIB Ordusu, Shibarium L2’nin piyasaya sürülmesinden sonra aylık 5 trilyon SHIB tokenı yakma eşiği öngördü. Bu durum, Shibburn’ün geliştiriciler tarafından planlandığı gibi Shibarium L2 ana ağına tam olarak geçtiğinde Shiba Inu’nun yakım hızında daha güçlü bir büyüme meydana gelebileceği beklentisini destekliyor.

Shibarium’un ana ağı, halka açılmasından bu yana bir hafta içinde tamamlanan 705.123’ün üzerinde işlemle hızlı bir büyüme yaşıyor. Ayrıca, Shibarium’un DeFi protokolleri kısa süre önce toplam kilitli değer (TVL) olarak 1,44 milyon dolara ulaştı.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin Düşüşü ve Kritik Fiyat Seviyeleri: Analistlerin Tahminleri

Sonraki Haber

Birleşik Krallık’ta Kripto Şirketlerini İlgilendiren Yeni Standartlar Yürürlüğe Girdi

İlgili Haberler