Shiba Inu Topluluğu, Dolaşımdaki Arzı Azaltmak İçin 111 Milyon SHIB Yakıyor

Bitcoin Haber

Shiba Inu’nun Layer 2 ağı Shibarium, yeni rekorlar kırdığı ve genişlediği bir süreçten geçerken, Shiba Inu topluluğu da milyonlarca SHIB’i yakarak dolaşımdaki arzını azaltmayı sürdürüyor. Bu durum, projenin önde gelen geliştiricilerinden Kaal Dhairya’nın Bone ShibaSwap (BONE) sözleşmesiyle ilgili güncelleme planlarını paylaşmasıyla birlikte topluluğu heyecanlandırdı.

Shibburn platformu, son 24 saatte kullanılamayan cüzdan adreslerine büyük miktarda SHIB aktarıldığını ve toplamda 111 milyonun hemen üzerinde SHIB’in yakıldığını bildirdi. Bu yakımlar, yakım oranını yüzde 251,30 oranında artırdı. Yakılan SHIB miktarı, haftalık süreçte en yüksek yakım oranına ulaşıldığını gösteriyor.

BONE sözleşmesi konusunda önemli bir güncelleme de Kaal Dhairya tarafından duyuruldu. Dhairya, SHIB ekibinin BONE sözleşmesinden vazgeçmek için nasıl bir yol izleyeceğini anlatan bir blog yazısı yayımladı. Dhairya, bu adımların zaman alacağını ve her şeyin kapsamlı bir şekilde test edilmesi gerektiğini belirtti.

Dhairya’nın belirttiği adımlar arasında, güvenlik için gecikmeli bir Timelock sözleşmesi eklemek, sahte bir token olan Calcium basmak ve BONE basmak gibi konular yer alıyor. BONE tokeni, son günlerde birçok yeni kripto para borsasında listelendi ancak fiyat bu listelemelere olumlu tepki vermedi.

SHIB ekibinden Lucie, Shibarium’ın gelişiminden aşama katedildikçe SHIB ve BONE’un fiyatlarının toparlanacağını öngördü. Bu sürecin SHIB ve BONE’un değerini artırması bekleniyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kripto Para Piyasasında Belirsizlik Uyarısı: Yatırımcıları Bekleyişe İtti

Sonraki Haber

Kripto Piyasası Yükselişe Geçiyor: Bitcoin Fiyatı 26.000 Doların Üzerinde

İlgili Haberler