Shiba Inu, Son Kaydedilen Ralli İle Birlikte En Çok İşlem Gören Kripto Paralar Arasında Yer Aldı

Mert Bahçe

Kripto para piyasasının performans yıldızlarından Shiba Inu, yeni bir ATH’ye ulaşmasının ardından %50’nin üzerinde düşüş kaydetti. Ancak momentumu toparlayan SHIB %40’ın üzerinde yeni bir yükseliş sekansı kaydetti.

Shiba Inu, Bir Kez Daha Momentum Kazandı

Watcher Guru’ya göre yüksek volatikile ve fiyat artışları Shiba Inu’yu bir kez daha en çok işlem gören kripto paralar arasında dahil etti. Dogecoin katili Shiba Inu (SHIB); Bitcoin (BTC), Binance Coin (BNB) ve Ethereum (ETH) ile birlikte CMC’de günlük işlem hacmine göre ilk beşe girdi.

Shiba Inu son 24 saatte 12.2 milyar dolarlık işlam hacmine ulaştı ve bir kez daha değişken fiyat harekleri ile yatırımcı ilgisi topladı. Son rallide kaydedilen değerin yarısını kaybetmenin yanı sıra bireysel yatırımcılar hala meme tabanlı coin’leri satın almakla ilgileniyor. Zincir üstü veriler, kısa vadeli yatırımcı yüzdesinin genellikle bir oynaklık faktörü olarak kabul edilen %40’a ulaştığını göstermektedir.

Kısa vadeli yatırımcı sayısının artmasıyla birlikte kısa vadeli hedefler genellikle uzun vadeli yatırımcıların kâr beklentilerinden daha düşük olması dolayısıyla piyasanın beklenmedik satış baskısına uğramasına yol açar. Shiba Inu fiyatı bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla %4 artışla 0.00005867 dolardan alım satım işlemi görüyor. 10 gün önce kaydedilen kaydedilen ATH’nin %33 gerisinde bulunan SHIB fiyatı, önemli seviyelerdeki seyrini sürdürüyor.

Shiba Army Çalışmaları

Shiba Inu topluluğu Shiba Army, Robinhood listelemesini beklerken girişimlerini sürdürüyor. Changeorg platformundaki Robinhood listeleme talebine 500.000 katılımı sağlayan topluluk, popüler alım satım platformunun üzerindeki baskıyı artırıyor.

Robinhood tarafındaki cevaplardan anlaşılacağı üzere ise önde gelen borsa, düzenleyici çerçevenin netleşmesini bekliyor. Anketlerinde ve çeşitli katılımcı bazlı etkinliklerde Shiba Inu seçeneğine yer veren Robinhood, henüz bununla ilgili somut bir adım kaydetmedi.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Dijital Euro Çalışmaları Son Hız Devam Ediyor!

Sonraki Haber

Stablecoin Düzenlemeleri Geliyor! Saatli Bomba Patlayacak Mı?

İlgili Haberler