Shiba Inu Son 4 Ayın En Yüksek Seviyesine Ulaştı: SHIB Yükselişi Sürüyor

Mert Bahçe

Zincir içi veri sağlayıcısı Santiment, bu hafta kaydedilen Shiba Inu (SHIB) rallisi ile ilgili bir tweet dizisi yayınladı. Popüler şaka kripto para birimi Shiba, bir haftadan kısa bir sürede %370 artış ile son dört ayın en yüksek seviyesine ulaştı.

Shiba Inu Neden Yükseldi?

Santiment, SHIB’in zincir içi verileri ve metrikleri kullanarak popüler kripto para yükselişinin perde arkasını paylaştı. Aktif adresler, balina işlem sayısı, sermaye gibi gibi etkenler Shiba Inu’da ralliyi tetikledi. Santiment verilerine göre Shiba Inu’da aktif adresler çılgın bir zirve yakaladı. Günde 4.500 aktif adrese ulaşarak tarihi bir performans ortaya konuldu.

Analitik ekibi, SHIB rallisinin temel bir gerekçeye dayalı olmadan gerçekleştiğini belirtti. Santiment’e göre SHIB, şu anda Ethereum blok zincirinde en çok kullanılan ilk beş kripto para arasında yer alıyor. Ancak SHIB’i kimin bu kadar aktif olarak kullandığı ve ne için kullanıldığı bir muamma.

Analiz şirketinin verileri, sermaye çıkışlarının düşük olduğunu gösteriyor. Ancak bu seviyelerindeki çıkışlar, genellikle bir kripto para için sağlık büyümenin anahtarıdır. Aktif mevduatın çok yüksek olduğu belirtilirken Santiment uzmanları bunu bir sarı bayrak olarak tanımladı ve SHIB için bir fiyat zirvesi oluşturduğu fikrine varıldı.

Santiment Ekibinin Shiba Yorumu

SHIB balinaları tarafından gerçekleştirilen işlemlerin miktarına gelince, Santiment burada popüler kripto para için daha fazla sarı bayrak işaret ediyor. Sonuç olarak Santiment, SHIB token mevcut durumunun yüksek risk, düşük ödül anlamına gelebileceği konusunda uyarıyor.

Shiba Inu fiyatı, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.00003038 dolardan alım satım işlemi görüyor. Ryoshi adlı anonim kişiliğin oluşturduğu bu proje, Dogecoin’in ardından en popüler şaka kripto para birimi olarak biliniyor.Total
4
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Yatırımcılar Bitcoin’i Mi, Altcoin’leri mi Tercih Ediyor?

Sonraki Haber

Lightning Network İlerleyen Yıllarda Ne Kadar Büyüyecek?

İlgili Haberler