Shiba Inu (SHIB), Önde Gelen Seyahat Acentesinde Ödeme Yöntemi Oldu

Mert Bahçe

En popüler meme token’lardan biri Shiba Inu, kullanım durumunu artıran yeni bir gelişme ile yatırımcılarını sevindirdi. SHIB, birçok kurum tarafından benimsendi ve ödeme yöntemi olarak kullanıldı. SHIB artık milyonlarca gezgin için ödeme seçeneği oluyor.

SHIB, Milyonlarca Gezgin İçin Kullanılabilir

Seyahat acentesi Travala, çok sayıda ürün ve hizmeti için Shiba Inu ile ödeme kabul edeceğini açıkladı. Ajans, ödeme yöntemi olarak 60’tan fazla kripto para birimini kabul ediyor ve şimdi ise SHIB entegrasyonu sağlandı. Popüler seyahat acentesi, son gelişmeyi Twitter üzerinden duyurdu.

Travala, üç milyondan fazla ürün sunan dünyanın önde gelen seyahat ve rezervasyon acentelerinden biridir. Bu gelişme, Shiba Inu topluluğu için büyük bir kazanç olarak nitelendiriliyor. Ayrıca duyuru, Wolf of Wall Street Jordan Belfort’un Shiba Inu ve Dogecoin gibi meme token’ların gerçek kullanım durumları olmadığı gerekçesiyle geliştiricilerinin hapse atılması gerektiğini söylemesinden birkaç gün sonrasında geldi.

Shiba Inu, son haftalarda genel piyasa trendini izledi. Bir başka dev şirket AMC, SHIB’i sinema salonlarında kabul edeceğini açıklamıştı. Öte yandan teknoloji odaklı bir e-ticaret platformu olan Newegg, Shiba Inu’yu ödeme sistemlerine entegre ettiğini duyurmuştu.

Shiba Inu Performansı

Bunun yanı sıra Shiba Inu fiyatı, yaklaşık bi ay önce 0.000088 dolara dokunarak tüm zamanların en yüksek seviyesini görmüştü. SHIB, lider Bitcoin’in fiyat hareketini izlerken bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.0000361 dolar seviyelerinden alım satım işlemi görüyor.

Bir şaka kripto para birimi olarak yaratılmasına rağmen kabuğundan sıyrılmaya çalışan SHIB, mevcut çalışmaları ile Dogecoin’in önüne geçmeyi başardı. Uzmanlar Shiba Inu’nun dikkatle izlenmesi gereken kripto paralardan biri olduğunu belirtiyor.


Total
6
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

ADABoy, Binance Smart Chain’de Yüksek Oranlı ADA Ödüllerini Tanıttı

Sonraki Haber

Visa, Kripto Para Yatırımcılarına Danışmanlık Hizmeti Sunacak!

İlgili Haberler