Shiba Inu (SHB) Yeniden Yükselişe Geçecek Mi?

İlayda Peker

Shiba Inu (SHIB), son ayların tartışmasız en popüler kripto para birimlerinden oldu. Çünkü SHIB çok ciddi bir artış yaşadı ve yatırımcısına çok iyi kazançlar getirdi. Peki, Shiba Inu bu seviyelerden sonra nereye hareket edecek?

Shiba Inu Fiyatı

SHIB bugün 0,000052 dolar seviyelerinde işlem görüyor. Shiba düşüş öncesinde 0,00008845 dolar ile kendi rekorunu 28 Ekim’de kırmıştı. Dolayısıyla geri çekilmenin gözle görülür olduğunu ifade edebilirim. Ancak yükseliş başladığı fiyat ile karşılaştırıldığında Shiba Inu hala iyi seviyelerde yer alıyor.

Buna ek olarak analistler ve uzman isimler Shiba Inu fiyatının yaşanacak bir altcoin rallisi ile birlikte çok daha yüksek seviyelere çıkabileceğini düşünüyor. Ancak 0,000050 doların önemli bir seviye olduğunu unutmamak gerekiyor.

Shiba Inu Beklentileri

Shiba Inu bildiğiniz gibi bir şaka coin ve pek çok analist bu sebeple kripto para biriminden uzak duruyor. Her ne kadar çok büyük artış yaşamış olsa ve bazı kişiler kelimenin tam anlamı ile bu kripto paradan zengin olmuş olsa da uzak durulması gerektiğini ifade eden çok fazla analist var.

Ben de yakın zamana kadar böyle düşünüyordum ve şaka coin’lerinin bir değerinin olmadığına inanıyordum. Ancak günümüz koşullarında şaka coin’lerin de bir piyasasının oluştuğunu ve insanların artık şaka coin’lerini gerçekten değerlendirdiğini de inkar edemem.

Bu sebeple şu anda bir altcoin rallisi başlaması durumunda SHIB de piyasaya ayak uydurarak yukarı yönlü hamle yapabilir. Bu durumda 0,00008845 dolarlık rekor da kırılabilir ve hatta bir sıfır daha atılabilir. Ancak ben de çoğu analist gibi Shiba Inu’nun 1 dolar olamayacağını düşünüyorum.

Dolayısıyla eğer şaka coin’lere yatırım yapacaksınız gözden çıkarabileceğiniz, kaybettiğinizde üzülmeyeceğiniz rakamlarla alım yapmakta hala fayda olduğunu düşünüyorum.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

HooSwap Yükseltmesi HOO’yu Güçlendirmek İçin Yeni Senaryolar Ekliyor

Sonraki Haber

SEC, VanEck Spot Bitcoin ETF’ini Reddetti: BTC Fiyatı Üzerindeki Etkisi

İlgili Haberler