Shiba Inu Public Platformunda Listelendi, Robinhood Borsası Adım Atacak Mı?

Mert Bahçe

Geçtiğimiz gün kripto para alım satım platformu Public, en popüler ikinci şaka kripto para Shiba Inu’yu listeleyeceğini duyurdu. Robinhood rakibi borsa, token listesinde rekabeti bir üst seviyeye çıkararak popüler platformu geride bıraktı.

Shiba Inu Public Borsasında İşlem Görüyor

Public, 2019 yılında faaliyete geçtiğinden bu yana milyonlarca yatırımcıya hisse senetleri ve ETF’lere yatırım yapma imkanı tanıdı. Ekim ayının başlarında Bitcoin, Ethereum, Dogecoin, Litecoin ve bazı altcoin’ler dahil olmak üzere 10 kripto parayı platformunda işleme açtı.

Shiba Inu, Public borsasında işleme açılan son kripto para olmayı başardı ve daha fazla yatırımcıyı platforma taşıdı. Platformdaki Shiba Inu ve diğer kripto para birimleri uygulama ve saklama hizmetleri Apex Crypto tarafından sağlanıyor.

Shiba Inu; Coinbase, Binance, BtcTurk ve ZebPay dahil olmak üzere birçok borsada listelendi. Popüler kripto para birimi Shiba Inu, bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.000027 dolar seviyelerinden alım satım işlemi görüyor. Liderin 62.000 dolara gerilemesi kripto para piyasasında düşüşü tetikledi. Birçok altcoin %5 ila %10’luk düşüş sekansı izledi.

Robinhood Listelemesi Ne Zaman?

Shiba Inu topluluğu, Robinhood listelenmesini dört gözle beklese de henüz somut bir adım atılmadı. Dilekçe kampanyaları, sosyal medya hashtag’leri ve daha birçok platformdan Robinhood’a çağrılar yapılmaya devam ediyor. Robinhood, Shiba Inu ile ilgili henüz bir gelişme açıklamadı.

18 Ekim’de SHIB, Robinhood söylentilerinin akabinde yükseliş kaydetmişti. Ancak platformun henüz böyle bir girişimi olmadığı kaydetmesinin ardından SHIB fiyatı aynı şekidle geri düşmüştü. Zaman zaman dile getirilen Robinhood iddiaları artık etkisi kaybetmiş durumda olsa da bu listelenme Shiba Army’nin beklediği en önemli gelişmelerden biridir.


Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Bitcoin’in (BTC) ve Kripto Para Birimlerinin Tarihsel Büyümesi

Sonraki Haber

Solana (SOL)’dan Büyük Geri Dönüş! Fiyat Ne Zaman 250 Dolar Olacak?

İlgili Haberler