Shiba Inu Metaverse Alanına Resmen Dahil Oluyor: Shiberse Nedir?

Mert Bahçe

Meta şirketinin metaverse alanına yatırımının ardından benimsenmede büyük patlama yaşandı. İlginin artışı ile birlikte birçok şirket ve kripto para platformu metaverse özelindeki çalışmalarını hızlandırdı. En popüler şaka kripto para birimlerinden biri olan Shiba Inu, bugün resmen Shiberse planını açıkladı.

Shiberse Nedir?

Trendleri takip eden ve utility durumunu iyileştirmeye çalışan Shiba Inu, Shiberse ile metaverse alanında sahada yer almak istiyor. Shiba Inu geliştiricilerinin açıklamasına göre Shiberse, kullanıcıların metaverse evreninde sürükleyici deneyim sunmayı amaçlıyor. Shiberse henüz ilk aşamalarında olmasına rağmen sunmayı planladığı sürükleyici deneyim için güzel bir başlangıç olarak yüksek grafik kalitesi ile birlikte övgüyle karşılandı.

Shiba Inu metaverse alanına dalarken geliştiriciler birçok iyimser fikir paylaştı ve giderek daha popüler hale gelen metaverse konseptine eğlenceli bir bakış açısı olan Shiberse etrafında heyecan oluşturdu. Shiberse, Shiba Inu’nun büyüyen ve genişleyen ekosistemine ek planlarından biridir. Buna ek olarak Shiba Inu projenin GameFi ve NFT’lere giriş yapmasını sağlayacak ortaklıklar da duyurdu.

Shiba Inu Fiyatı

Popüler meme token Shiba Inu, geçtiğimiz yılki performansı ile göz kamaştırdı. SHIB, yüzde binlerce artış ile yatırımcılarını çılgına çevirirken manipülasyon açısından da insanları yalnız bıraktı. Balina hareketleri, borsa listelemeleri, hype tabanlı etkinlikler, yakım mekanizmasının küçük katkısı ve daha birçok etken ile birlikte inanılmaz ralliye imza atmayı başardı.

Shiba Inu, piyasa değeri açısında ilk 10’a giren ikinci şaka kripto para olurken kısa süreliğine de olsa Dogecoin’i geride bırakmıştı. Dogecoin katili, metaverse alanındaki atılımı ile bir kez daha zirveye oynuyor.


Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bithumb, Doğrulanmamış Hesapları Engelleyecek!

Sonraki Haber

ABD Kendi Kripto Parasını 2030’a Kadar Kullanıma Sunabilir

İlgili Haberler