Shiba Inu Kripto Para Biriminin Kritik Dönemeçteki Analizi ve Geleceği

Bitcoin Haber

Shiba Inu (SHIB) kripto para birimi, IntoTheBlock’ın kırılma noktası fiyat analizine göre, 627 trilyon SHIB’e yaklaşarak önemli bir dönüm noktasına işaret ediyor. Bu gösterge, zincir üzerindeki verilerle SHIB tutan adreslerin kazanç ve zararlarını değerlendiriyor.

IntoTheBlock tarafından sunulan kırılma noktası fiyat grafiklerine bakıldığında, en büyük paya sahip adreslerin oluşturduğu ve zararları temsil eden kırmızı küme dikkat çekiyor. Şaşırtıcı bir şekilde, 468.690 Shiba Inu adresi, ortalama $0.000015 olmak üzere, $0.000009 ile $0.000027 fiyat aralığında 627.45 trilyon SHIB tutuyor.

Bu adreslerin kırılma noktasına ulaşması için SHIB tokenlerinin değerinin ortalama $0.000015’e yükselmesi gerekiyor. SHIB, son 24 saatte %3.01 değer kaybederek $0.000008513 seviyesinden işlem görüyor.

Yatırımcıların satın alma seviyeleri sorunun temelini oluşturuyor. Shiba Inu’ya (SHIB) değeri yüksekken yatırım yapan önemli sayıda adres şu anda negatif pozisyonda bulunuyor.

Shiba Inu’nun merakla beklenen Shibarium’unun bir milyon blok kaydettiği paylaşıldı. Bu kilometre taşı önemli bir gelişme olarak dikkat çekiyor. Ancak, bu önemli noktayı geçmesine rağmen, Shibarium günlük ortalama 10.000’den az işlem kaydederek, 11 Eylül’deki 202.970 işlemin zirvesine kıyasla büyük düşüş ve endişe gösteriyor.

SHIB ekibi, kitlesel benimseme için yoğun çaba sarf ediyor. SHIB ekibinin önemli üyelerinden Lucie (@LucieSHIB), kullanıcılara tokenlerini Shibarium’a aktarmaları çağrısında bulundu. Platformdaki ücretlerin şimdilik göz ardı edilebileceğini belirten Lucie, bu durumun kullanıcı sayısını artırmada önemli bir itici güç olabileceğini vurguladı. Shibarium’un token yakma üzerindeki etkisi de görülüyor. Lucie, Shibarium’dan bahsederken “Ne kadar çok kullanırsanız, o kadar çok yakma katkısında bulunursunuz” dedi. Piyasadaki yatırımcılar ve yatırım yapmak isteyen kullanıcılar SHIB’in tarihsel gelişimini yakından takip ediyor. ChatGPT, büyük yatırımcılar için kırılma noktasına; yani $0.000015’e ulaşma ve hatta 2023 yılı sonuna kadar fiyatın $0.00001’e ulaşma olasılığını ortaya koydu.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Nano Coin: Geleceğin Kripto Para Birimi

Sonraki Haber

Binance’den Yeni Web3 Yatırımı: Sleek’e 5 Milyon Dolarlık Destek

İlgili Haberler