Shiba Inu Bir Başka Rekora İmza Attı! SHIB, Benimsenmesi Artıyor

Mert Bahçe

Popüler şaka kripto para Shiba Inu’ya sahip olan yatırımcıların sayısı rekor kırarak 970.000’e kadar ulaştı. 1 milyon kullanıcıya ramak kala Shiba Inu, 0.000052 dolar seviyelerindeki seyrini sürdürüyor. SHIB performansı ile dört gün içerisinde ağa 40.000 yeni kişi katıldı.

Shiba Inu, 1 Milyon Kullanıcıya Yaklaşıyor

En popüler meme coin’lerden Shiba Inu, genel piyasa trendini takiben düşüş hareketi izledi. Lider kripto para birimi Bitcoin ve en büyük altcoin Ethereum önemli kayıplar kaydederken SHIB, oldukça dalgalı bir seyre imza attı. Temel büyüme olarak artan kullanıcısı sayısı Shiba Inu’da olumlu bir etkiyken piyasa fiyatı henüz güçlü ağ büyümesini yansıtmıyor. Shiba Inu kullanıcı sayısı uzun vadede önemli bir faktör olarak öne çıkıyor.

Örnek verecek olursak Ethereum tüm ay boyunca piyasada ralliye imza atarken ağ büyüme oranı neredeyse %100 bir düzeltme ile takip ediyor. Bu da arka planda büyümenin önemini ögsteriyor. Shiba Inu fiyatı bu yazının kaleme alındığı an itibarıyla 0.00005197 dolar seviyelerinden alım satım işlemi görüyor.

Kripto Para Piyasasıda Son Durum

Kripto para piyasası, Evergrande krizi ile düşüş ivmesi yakaladı. Bununla birlikte VanEck spot Bitcoin ETF’inin SEC tarafından reddedilmesi, piyasadaki kızıl havaya katkıda bulundu. Dogecoin önderliğindeki meme coin’ler, Shiba Inu’nun zirve yapması ile hype’ı yakalamayı başardı.

Birçok meme coin, bu yıl itibarıyla çılgın artışlar kaydederken yoğun işlem hacmiyle dikkatleri üzerine topladı. Piyasa değeri sıralamasında Dogecoin ilk onda yer alırken Shiba Inu ilk on beşte yer alıyor. Bu seviyeler meme coin’ler için işin oldukça ciddi olduğunu ortaya koyuyor. İnsanların yoğun ilgisi meme coin’ler üzerinde toplanırken uzmanların uyarıları devam ediyor.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Morgan Stanley: “Yeni Büyük Yatırım Teması Metaverse Olacak”

Sonraki Haber

Bitcoin (BTC) İçin Tarihi Gün! Yıllar Sonra İlk Defa Oldu!

İlgili Haberler