Shiba Inu Balinasından Stratejik Cüzdan Hareketi: Varlıklar Küçük Cüzdanlara Bölündü

Bitcoin Haber

Büyük bir Shiba Inu (SHIB) balinasının, varlıklarını daha küçük cüzdanlara bölmek için bir strateji uyguladığı ortaya çıktı. Bu durum kripto topluluğu içinde şüphelere yol açtı. Bubble Maps tarafından yapılan açıklamalar, bu cüzdanların SHIB’nin sahibiyle ilişkili olduğunu ve Shiba Inu’nun anonim orijinal kurucuları Ryoshi ve Shytoshi Kusama’nın kimlikleri hakkında şüphe uyandırdı. SHIB balinasının varlıklarının geçmişi, 2020 yılında 100 trilyon SHIB token satın alarak başladı ve daha sonra 13 cüzdana bölündü. Bu durum, izleme ve takip açısından önemli sonuçlar doğurdu.

2021’de SHIB’nin piyasa değeri 40 milyar dolara yükseldiğinde, balina SHIB varlıklarını cüzdanlara böldü. Bubble Maps’e göre, bu işlemler açık bir niyetle gerçekleştirildi ancak kesin amaç bilinemez. İlginç bir şekilde, bu cüzdanların ortaya çıkışından bu yana hiçbir alım, satım veya transfer olmadı ve hareketsiz kalmaya devam ettiler.

Kaynak: https://coinstats.app/coins/shiba-inu/

Bubble Maps, SHIB’nin sahibi olduğunu iddia eden bir kişiden, açıklamaların kaldırılmasını isteyen anonim bir mesaj aldı. Gönderici, başlığın potansiyel saldırılar için mükemmel bir plan sunduğuna dair endişelerini dile getirerek, büyük kripto sahiplerinin karşı karşıya olduğu gizlilik ve güvenlik sorunlarının altını çizdi.

Son gelişmeler, SHIB’nin iddia edilen sahibiyle ilişkili olan 0x1406 ve 0xc1ca cüzdanlarının, SHIB tokenlerinin 20 yeni cüzdana aktarılarak yavaş yavaş elden çıkarıldığını ortaya koydu. Bu hareketlerden, kurucunun bu iki cüzdanı boşaltarak varlıklarını tamamen ortadan kaldırmayı hedeflediği anlaşıldı.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Bitcoin İçin Sahte Kırılma Rallisi Beklenmiyor: Dave the Wave

Sonraki Haber

“Bloomberg Analisti: Yatırımcılar Tahvil Yatırımlarını Bitcoin’e Aktarabilir”

İlgili Haberler