Shiba Inu Balinaları, Yeni Bir Rekora İmza Attı! SHIB Yükselişi Sürüyor

Mert Bahçe

WhaleStats verilerine göre %35’lik rallinin ardından Shiba Inu balinaları, yukarı yönlü eğilimi destekliyor. Popüler meme coin Shiba Inu, Kraken listelemesinin akabinde keskin bir artış trendi ile 0.000053 dolara kadar tırmandı.

Shiba Inu Balinaları

Shiba Inu balinaları, 2.3 milyar dolardan fazla token tutarak popüler kripto paranın yükselişini baltalamadı. Geçtiğimiz dönemde aynı değer yaklaşık 1.8 milyar dolardı. Balina adreslerinden gelen güçlü satın alma faaliyeti, birkaç gün önce kripto para piyasasının %15’lik bir düzeltmeden toparlanma evresine geçisinde başladı.

Yukarıdaki bahsedilenler haricinde ise Shiba Inu balinaları, piyasada kaydedilen önemli geri çekilmede elindeki 300 milyon dolarlık token’dan kurtulmuştu. Genellikle görüldüğü üzere bir düzeltmeden sonra satın alma gücü piyasaya kayar. Bu durum Shiba Inu’nun hızlı toparlanmasını tetikledi.

Geçtiğimiz dönemde SHIB balinalarının ortalama konumunun %40’tan fazla arttığı ve bunun en büyük adreslerde başlayan ilk birikim sinyali olabileceği aktarıldı. Shiba Inu piyasasındaki mevcut ralli kademeli olarak hızlanıyor. 24 saatlik zaman diliminde %35’in üzerinde artış kaydeden SHIB, bu yazının kaleme alındığı sırada 0.000052 dolar seviyelerinden alım satım işlemi görüyor.

SHIB, Güçlü Yükseliş İvmesi Yakaladı

Güçlü piyasa performansına ek olarak Shiba Inu’da son 24 saatlik işlem hacmi %445’i aşkın büyüme kaydederken hareketli piyasaya ayak uyduruyor. Hype tabanlı bu kripto para, Kraken listelemesiyle aradığı kıvılcımı bularak yükselme eğilimine girdi.

Öte yandan Shiba Inu’nun bir metaverse oyunu inşa planı, topluluğu heyecanlandıran bir diğer önemli faktördü. Shiba Inu, şaka kripto para etiketinden kurtulmak adına gerçek hayata dokunan projelere odaklanarak değer kazanma çabasını sürdürüyor.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Yatırımcılar İçin Pek Çok Profesyonel Araç Sunan Altrady Nedir?

Sonraki Haber

PlanB: Floor Modele Bir Ay Daha Şans Vereceğim!

İlgili Haberler