Shiba Inu Altcoin’de Büyük Yükseliş Beklentisi

Bitcoin Haber

Shiba Inu (SHIB) altcoin’in fiyatında bir sıfır daha silinmesi beklentisiyle kripto dünyası heyecanlanıyor. Bir altcoin’de “sıfırı silmek”, on katlık fiyat artışını ifade eder ve Shiba Inu için bu, büyümenin önemli bir sembolü olmasının yanı sıra büyük bir heyecan yaratıyor. Bu durum, altcoin’in potansiyeli ve genişleyen kabulünün bir kanıtı olarak görülüyor.

2021 sonunda SHIB’in fiyatında kayda değer bir artış yaşandı ve sürekli olarak fiyatından sıfırlar silindi. Bireysel yatırımcıların artan ilgisi, medya ilgisi ve spekülatif ticaret, SHIB’in fiyatını yeni zirvelere taşıdı. Bu artış, SHIB’in fiyatındaki on kat artışın sembolik bir temsili olarak değerlemesinden sıfırların silinmesiyle sonuçlandı.

SHIB’in son fiyat artışında çeşitli faktörler etkili oldu. Kripto para piyasasının geneli kısmen bir spot Bitcoin ETF’sinin onaylanacağı ihtimali üzerine toparlanma belirtileri gösteriyor. Ayrıca, SHIB’i çevreleyen beklentinin çoğu, geliştirme ekibinden gelecek duyurulardan kaynaklanıyor. Shiba Inu dünyasının önde gelen isimlerinden Shytoshi Kusama’nın ufukta önemli değişiklikler olduğunu açıklaması, fiyatını hareketlendiren son etmen oldu.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Kasikorn Bank, Kripto Para Borsası Satang’ın Çoğunluk Hisselerini Satın Aldı

Sonraki Haber

Avalanche’ın Blockchain Tarayıcısı Snowtrace Faaliyetlerini Sonlandırıyor

İlgili Haberler