Shiba Coin’de Yükseliş İşaretleri ve Yatırımcı Davranışları

Bitcoin Haber

Shiba Coin ekibi, iki gün önce yeni bir ortaklık duyurusu yaptı ve bu duyuruyla birlikte $0.000008 destek seviyesi güçlü bir şekilde korunuyor. Ancak Shiba Coin cephesindeki mevcut durum nedir? Ünlü boksör Manny Pacquiao’nun yardım vakfı, Shiba Inu’nun katman2 ağının ortağı olduğunu duyurdu. Shiba Coin ekibi ağ aktivitesinin arttığını belirttiğini duyurdu, ancak Shibarium verileri önemli bir aktivite artışı göstermiyor.

Boğalar, ayı piyasası koşullarına rağmen $0.000008 destek seviyesini koruyor. 11 Kasım’daki $0.00001 zirvesinden %15’lik bir düşüş yaşanmasına rağmen, alıcılar destek seviyesinin korunmasını sağlayarak hakimiyetlerini sürdürüyorlar.

Alıcılar piyasadaki dalgalanmalar sırasında hakim konumdaysa, bu yükseliş motivasyonlarını destekleyen faktörler olmalıdır. Alıcıların SHIB Coin için satıcılardan daha güçlü olduğu görülüyor ve bu da sürpriz bir toparlanma ihtimalini artırıyor. Ancak bu, BTC fiyatında da bir toparlanma gerektiriyor.

Shiba Inu’nun mevcut fiyatı $0.000008 olup, son 2 ayın zirvelerinin üzerinde. Normalde, kısa vadeli yatırımcıların altcoinleri sattığını görüyoruz. Ancak Shiba Coin yatırımcıları, yıl başından bu yana %13’lük bir kazanç elde etmelerine rağmen satmaya daha az eğilimliler. IntoTheBlock verilerine göre, SHIB tokenlerinin ortalama yaşı aylardır azalıyor.

Uzun vadeli yatırımcılar tarafından gösterilen hakim alım ivmesi, eğer $0.0000085 seviyesi aşılırsa yeni zirvelere ulaşılabileceğini işaret ediyor. Boğaların öngörüldüğü gibi kontrolü ele alması durumunda, SHIB fiyatı önceki yerel direnci olan $0.00001 hedefleyecek. Momentum artmaya devam ederse fiyatın $0.00002’ye ikiye katlanması mümkün. Bunun için FOMO’yu tetikleyecek yeni bir şey gerekebilir. Belki Shibarium için daha etkili ortaklıklar olacak mı?


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Nexo Platformu ve NEXO Coin Özellikleri

Sonraki Haber

DOGE için Teknik Analiz ve Önemli Seviyeler

İlgili Haberler