Shiba Coin’de Fiyat Düşüşü devam ediyor: Yatırımcılar Ne Yapmalı?

Bitcoin Haber

Shiba Coin yatırımcıları için endişe verici bir durum söz konusu. Teknik analizlere göre, Shiba Coin’in fiyatı önemli bir destek bölgesinin altında kapanış yaptı ve bu durum, fiyatın daha da düşebileceği riskini beraberinde getiriyor. Özellikle, 0,0000080 dolarlık seviyenin kaybedilmesi, düşüş trendinin hız kazanabileceğini gösteriyor. Eğer Shiba Inu bu seviyeyi geri alamazsa, düşüş trendi devam eder ve yeni dip seviyeler beklenir.

10 Haziran’da SHIB fiyatının hızla arttığı ve uzun bir alt fitil oluşturduğu görülüyor. Bu tür hareketler genellikle alım baskısının bir işareti olarak kabul edilir. Ancak, fiyat, Ağustos ayında 0,00001135 dolara kadar yükseldikten sonra, azalan bir direnç çizgisinin etkisiyle düşmeye devam etti.

Fiyat, geçtiğimiz hafta yatay destek alanını kaybettiği için şimdi daha fazla düşüş riskiyle karşı karşıya. Eğer yatay destek alanı dirence dönüşürse, bu durum yatırımcılar için endişe verici olabilir. Aşağı yönlü hareketin devam etmesi durumunda, en yakın destek alanı 0,0000060 dolar olacak. Bu durum, mevcut fiyata göre yüzde 20’lik bir kayıp anlamına gelir. Ancak, yatay destek alanı dirence dönüşmeden aşılabirse, 0,0000150 dolara kadar yaklaşık %100’lük bir ralli mümkün olabilir.

Haftalık RSI düşüş eğilimini teyit ederken, günlük veriler de düşüş hareketinin devamını destekliyor. Haziran ayının en düşük seviyesinden bu yana yerinde olan yükselen bir destek hattından 17 Ağustos’ta aşağı kıran fiyat, düşüş görünümünü oluşturdu. Hem haftalık hem de günlük grafikteki düşüş senaryosu aynı dip bölgeye işaret ediyor. Eğer BTC fiyatında ciddi bir toparlanma gözlemlenmezse, yatırımcılar 0,000006 dolarlık dip seviyeye hızlı bir düşüş yaşayabilirler.

Son olarak, petrol fiyatlarındaki dalgalanmalar ve 15 gün sonra yapılacak olan Fed toplantısı, kripto para yatırımcılarının çoğunun kenarda kalıp olanları izlemesine neden oluyor. Bu durum, Shiba Coin’in fiyatında daha fazla düşüşe neden olabilir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Weibo, Kripto Para Faaliyetlerini Teşvik Eden 80 Influencer Hesabını Kaldırdı

Sonraki Haber

Axie Infinity Oyununun Lokal Tokeni AXS’de Büyük Düşüş

İlgili Haberler