Shiba Coin Geleceği: Yatırımcılar Ne Beklemeli?

Bitcoin Haber

Geçmiş boğa sezonunda kar getiren meme coinler bu yılı yeni oyunculara bırakarak sakin kaldı. PEPE ve MEME gibi yeni alternatiflerin ortaya çıkışı, Shiba Coin’in topluluk gücünü bir ölçüde zayıflatmış gibi görünüyor. Peki Shiba Inu (SHIB) yatırımcıları gelecek adına neler beklemeli?

Kasım ayının ilk 10 günü neredeyse bitti ve Bitcoin etkileyici bir dönem geçirdi. Ekim performansından sonra rallinin bu kadar güçlü devam edeceğini kimse tahmin etmemişti. Ağustos 2022’den bu yana Shiba Coin, düşen trend çizgisinin altına düştü ve direnç bölgesini aşmayı başaramadı.

Şu anda BTC fiyatı yeniden 38,000 doları hedefliyor ve 37,500 dolar seviyesine ulaştı. BTC güçlü kalabilirse, SHIB fiyatı bir kez daha direnç alanını geçmeyi deneyebilir. %50’lik bir artışla 0.000009 doların üzerine kapanış yapmak şaşırtıcı olmaz.

Günlük grafik daha umut verici ve 22 Ekim’de SHIB, trend çizgisini başarıyla geçti. Bu yükseliş, RSI’da boğa ayrışması yarattı. Pozitif ivme devam ederse, SHIB yaklaşık %37’lik bir artışla sonraki direnç seviyesi olan 0.0000110 doları hedefleyebilir.

Shiba Coin için fiyattan bir sıfırın kaldırılması oldukça önemli ve düşüşlerden bıkan yatırımcıları çekebilir. Direnç aşılırsa, düşüş trendinin sona erdiğine dair inanç artacak. Bu, 0.000015 doların üzerinde yeni zirvelere ulaşmayı hedeflemeye de yardımcı olacaktır.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Polkadot Coin: Ethereum Geleceğinin Altını

Sonraki Haber

Bitcoin Fiyatında Büyük Yükseliş Beklentisi

İlgili Haberler