SHIB Yakım Oranı Yüzde 384 Arttı! Fiyat Nasıl Etkilenecek? 

Bitcoin Haber

Shiba Inu topluluğu, SHIB tokenlerini düzenli olarak dolaşım arzından çıkarmaya devam ediyor. Geçtiğimiz 24 saat içinde, bir başka büyük Shiba Inu meme coin zulası ölü cüzdanlara aktarıldı.  

SHIB Yakımları 

Ancak, Çarşamba gününden bu yana SHIB %6’dan fazla değer kaybettikten sonra 0,000010$ aralığında işlem görüyor. Shiba Inu’nun fiyatına bir sıfır daha ekleme riski var.  

SHIB yakım oranı yaklaşık %390 arttı . 

Takip platformu Shibburn tarafından paylaşılan verilere göre, son 24 saat içinde SHIB topluluğu 4,846,823 SHIB’den kurtuldu ve böylece Twitter hesaplarında yayınlanan yeni bir tweet’e göre yakma oranını %384 artırdı.  

Ancak geçtiğimiz hafta boyunca, Shiba Inu’nun yakma oranı birkaç kez %1.000’den fazla artmasına rağmen, yakılan SHIB’nin toplam miktarı arzulanan çok şey bırakıyor – sadece 21.184.222 SHIB.  

Bu, bir önceki haftaya kıyasla %93,48 daha azdır. 

 

SHIB ekibi kendi soğuk cüzdanını oluşturmak için çalışıyor  

Shiba Inu Yorumları 

Daha önce ortaya çıkan gelişmeler üzerine, Shiba Inu ekibinin SHIB için özelleştirilmiş bir soğuk depolama cüzdanı geliştirdiğine dair haberler yayılmıştı. Şimdi ise Shiba Inu, önde gelen kripto borsası Huobi ve akıllı sözleşmelerle ilgilenen blockchain platformu CertiK ile bir AMA (“bana bir şey sor”) oturumu düzenliyor.  

SHIB Discord’daki kaynağa göre bu, bu şirketlerle bir ortaklık ve işbirliği ile sonuçlanabilir. 


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

BNB Chain’de Yüksek Geliştirme Faaliyetleri: BNB Fiyatı Etkilenecek Mi?  

Sonraki Haber

Ethereum (ETH) Fiyatı Düştü, Analist Olası Nedenleri Açıkladı 

İlgili Haberler