ShapeShift Beklenen XRP Yükselişini Başlatabilecek Mi?

İlayda Peker

Erik Voorhees tarafından yönetilen ShapeShift borsasının Pazartesi günü yaptığı açıklamalara göre XRP komisyonsuz işlemler için borsada listelenmeye başladı. Bu haberle birlikte analistler yaklaşık olarak 0.204 dolar bandından işlem gören kripto para biriminin çok daha yüksek seviyeleri görmesini bekliyor.

XRP/Ripple Farkı

ShapeShift piyasa hacmi bakımından üçüncü en büyük kripto para birimi olan XRP’nin listelendiğini “Ripple” adıyla duyurdu. Bu durum XRP topluluğundan büyük tepki gördü. Çünkü topluluğa göre Ripple şirketin, XRP para biriminin adı… Dolayısıyla topluluk bu iki isim arasındaki farkın net bir şekilde anlaşılmasını istiyor.

Bunun yanında konuyla ilgili yapılan açıklamalarda, “XRParmy, Twitter’da XRP ve Ripple arasındaki fark konusunda iki yıldır savaş veriyor. XRP dijital varlığın adı, Ripple şirket. İKİ YIL! Topluluğa saygınızı gösterin ve bunu düzeltin!” şeklinde sert bir ifade kullanıldı.

Öte yandan 2020’nin başında Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Davos’ta yaptığı açıklamalarda Ripple’ın bu yıl halka açık olarak sunulabileceğini ifade etti ve bunu yapan birçok kripto platformu olduğunu dile getirdi. Bu açıklamalar topluluk tarafından gelecekte bir halka arz olabileceği şeklinde yorumlandı. Ancak hemen sonrasında Garlinghouse bu sözlerin yanlış anlaşıldığını, sanıldığı gibi bir durum olmadığını ifade etti.

Fiyat Nasıl Etkilenir?

TradingView platformundan “Kyer” isimli yatırımcı, XRP’nin 0.2435 dolarlık alana yükselmesini beklediğini dile getirdi. Böylece, kripto para birimi yatırımcılara iki satış hedefi sunacak: Bunlardan birincisi 0.229 dolar ve ikincisi 0.24535 dolar. Kyer konuyla ilgili açıklamalarında şu ifadeleri kullandı:

1. satış hedefi 0.229 dolar. 2. satış hedefi $0.24535 dolar. 1. satış hedefinde %17 kazanç, 2. satış hedefinde %26 kazanç olacak.

Kaynak: U.TodayTotal
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Analistlere Göre 10.000 Dolar Geliyor

Sonraki Haber

Binance Çin Kripto Ekosistemine Girmeyi Mi Planlıyor?

İlgili Haberler