Sandbox Fiyatının Sabit Kalması ve Balina Yatırımcıların Etkisi

Bitcoin Haber

Son yedi gün içinde Sandbox (SAND) fiyatı 0,30 dolar seviyesinde sabit kaldı. Yatırımcıların daha fazla düşüş yönlü ticaret faaliyetine hazırlandığını gösteren bir zincir üstü gösterge var. Geçmişte bir grup balina yatırımcı, fiyatın 0,30 doların altına düşmesini engellemek için çaba gösterdi ve Eylül ayının ilk altı gününde 5 milyon token birikti.

31 Ağustos itibarıyla, balina yatırımcılar 261,6 milyon token tutuyordu. Ancak, fiyatlar 0,31 doların altına düştüğünde yeniden satın alma başladı ve 6 Eylül’de bakiyelerini 266,6 milyon SAND’a yükselttiler. Bu, balinaların fiyat düşüşü sırasında bakiyelerini artırma eğiliminde olduklarını gösteriyor.

Öte yandan, başka bir zincir üstü gösterge, Sandbox çevresindeki düşüş baskısının önümüzdeki günlerde yoğunlaşabileceğini gösteriyor. 3 Eylül ile 6 Eylül arasında, Sandbox yatırımcıları 14 milyon SAND token’ını borsalara taşıdı. Bu, holder’ların diğer varlıkları satma veya takas etme arayışında olduklarını gösterebilir.

Grafik, 10 Ağustos’taki önemli döviz girişlerinin son SAND fiyat düşüşünden önce gerçekleştiğini gösteriyor. Son üç gün içinde SAND sahipleri 4,2 milyon dolar değerinde SAND token’ı yatırdı. Bu durum, önümüzdeki günlerde SAND fiyatı üzerindeki düşüş baskısını yoğunlaştırabilecek başka bir potansiyel satış hareketini öne çıkarabilir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Fed’in Bej Kitabı Yayınlandı: Ekonomi ve Kripto Para Piyasası Üzerine Etkileri

Sonraki Haber

Pepe Coin’deki Değer Kaybı ve Balina Hareketliliği

İlgili Haberler