Rock’n’Verse’ün NFT Summit’e Özel Mint’i Sum-Mint Başladı!

Bitcoin Haber

Tüm dünyada büyük ses getiren NFT’ler ve metaverse, Türkiye’de de büyük ilgiyle karşılanıyor. Meta Venture Fund tarafından organize edilen, Türkiye’nin ve bölgenin kapsamlı ilk ve en büyük etkinliği NFT Summit İstanbul 2022, bugün İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda ziyaretçilerine kapısını açtı. Yarın da devam edecek olan etkinlikte 100’den fazla konuşmacı yer alıyor.

NFT Summit İstanbul 2022 katılımcıları arasında tanınmış sanatçı Can Bonomo, Nurgül Yeşilçay, Mercan Dede, The Sandbox COO’su Sébastien Borget, dünya çapında ilgi gören NFT projesi Coniun kurucusu Okan Uçkun ve CEO’su Buğra Kaan Ayaz, NFTLibrary Kurucusu Aybars Dorman ve  Blockchain Women Istanbul kurucusu Ebru Güven gibi pek çok ünlü isim yer alıyor.

Etkinlikte yer alan pek çok proje ve önemli ismin arasında dünyanın ilk rock müzik launchpad’i olmayı hedefleyen ve NFT Summit İstanbul 2022’de Platinium Sponsor olarak yerini alan Rock’n’Verse de var.

NFT Summit İstanbul 2022’ye Özel Sum-Mint Etkinliği Başladı

Rock’n’Verse, Türkiye’nin ve bölgenin kapsamlı ilk ve en büyük etkinliği NFT Summit İstanbul 2022’ye özel bir sum-mint etkinliği başlattı. Sum-mint etkinliği kapsamında NFT Summit İstanbul 2022’ye özel olarak 333 adet NFT satışa çıkarıldı.

NFT’lerin mint sayfasına buradan devam ederek ulaşılabiliyor. Pre sale ve public sale tarihleri ise henüz belli değil.

Ayrıca, NFT Summit İstanbul 2022’ye özel olarak Rock’n’Verse’ün ilk müzik grubu olan SkinRunners bugün ana sahnede konser verecek. Konser sırasında canlı olarak bir grup üyenin avatarı metaverse’e aktarılacak. Etkinlik katılımcıları bunu ilk izleyen ve deneyimleyenler arasında olma şansını yakalayacak.

CoinTürk Ekibi de NFT Summit İstanbul 2022’de

NFT Summit İstanbul 2022’de Türkiye’de Blockchain, NFT ve Web3 alanında şu ana kadar yapılmış en geniş kapsamlı etkinlik olması bekleniyor.

Etkinliğe katılan CoinTürk kurucusu, Rock’n’Verse‘ün proje ortağı ve yöneticisi Onur Atam ve CoinTürk‘ün baş editörü İlayda Peker, Rock’n’Verse standında ilgililer ile buluşuyor.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber

Bu Altcoin Çin Sebebiyle Ciddi Değer Kaybı Yaşadı!

Sonraki Haber

Planet Sandbox, DApp ve NFT Marketplace’i Başlatıyor 

İlgili Haberler