Ripple’da Büyük Hareketler: Balinalar Milyonlarca XRP Taşıyor

Bitcoin Haber

Ripple, SEC ile Temmuz ayında kazandığı kısmi zaferin ardından önemli fiyat dalgalanmaları yaşadı. Bu süre zarfında, kripto balinaları milyonlarca XRP taşıdı. Son dönemde, bir dizi balina işleminde 10 milyon XRP’nin taşınması ve bu durumun fiyatında düşüşe neden olduğu konuşuluyor.

Whale Alert tarafından sağlanan son verilere göre, r4wf7 ile başlayan anonim bir cüzdan adresi yaklaşık 24.70 milyon XRP’yi Meksika merkezli Bitso kripto borsasına aktardı. Aynı cüzdandan başka bir adres ise 23.40 milyon XRP’yi Lüksemburg merkezli Bitstamp borsasına gönderdi.

Bir başka dikkat çekici balina işlemi, rJqiM ile başlayan anonim bir cüzdan adresinden rP4X2 ile başlayan başka bir adrese 100 milyon XRP’nin transferini içeriyordu. Bu transfer, kripto borsalarına yapılan transferlerden farklıydı.

XRP’nin kripto borsalarına transferi, arzda potansiyel bir artışa işaret edebilir ve bu durum fiyatı etkileyerek yatırımcı hissiyatında olumsuz değişikliklere yol açabilir.

Bugün XRP’nin fiyatı %6’dan fazla düşerek 0.6463 dolara geriledi. Popüler altcoin şu anda 0.6545 dolar seviyesinde işlem görüyor ve son 7 gün içinde %8.57, son 30 gün içinde ise %31.54 oranında artış gösterdi. Dubai’de düzenlenen Ripple Swell Konferansı’nın beklenen bir Halka Arz (IPO) duyurusu olmadan sona ermesi, yatırımcılar arasında Ripple’ın gelecek planlarına dair endişeleri artırdı. XRP’nin son fiyat düşüşünün, Ripple’ın bir IPO konusunda net bir karar almamasıyla doğrudan ilişkili olduğu görülüyor.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Poloniex Kripto Para Borsası 50 Milyon Dolarlık Hack Saldırısına Uğradı

Sonraki Haber

Hedera Hashgraph: Blokzincirin Ötesinde Bir Platform

İlgili Haberler