Ripple (XRP) Durmuyor, Büyümeye Devam Ediyor!

İlayda Peker

San Francisco merkezli Blockchain ağı Ripple, RippleNet’e iş ortağı ve müşteri olarak daha fazla finansal kurum ekliyor ve kendi ödeme sistemlerine sorunsuz erişim sağlayarak genişlemeyi hedefliyor. Son açıklamalara göre Ripple, entegrasyon mühendisliği alanında iki yeni çalışanı bünyesine katmaya hazırlanıyor.

Ripple Büyümeye Devam Ediyor

Ripple iki boş pozisyon için iş ilanı yayınladı: Birleşik Arap Emirlikleri’nde Dubai’de Kıdemli Entegrasyon Mühendisi ve İngiltere Londra’da Personel Entegrasyon Mühendisi.

İş ilanlarına göre, Dubai’deki pozisyonda çalışacak olan kişi şirketin finansal kurumlar ağını genişletmesine yardımcı olacak. Ayrıca yeni ve mevcut ortakların kendi ödeme sistemleri aracılığıyla RippleNet’e kolay bir şekilde erişmelerini sağlayacak. Yeni Ripple Personel Entegrasyon Mühendisi ise yeni entegrasyon çözümleri oluşturmak ve denemek amacıyla çalışacak. Buna ek olarak yeni çalışan büyük küresel şirketler ve teknoloji ekipleriyle gerçekleştirilen sorun giderme toplantılarına da katılacak.

Bunların yanı sıra her iki entegrasyon mühendisinin görevleri arasında; Ripple için entegrasyon çözümleri tasarlamak, oluşturmak, test etmek ve dağıtmak ve Ripple’ın müşterileri ile ortaklarının entegrasyon ve dağıtım alanında karşılaşabilecekleri zorlukları çözmek yer alıyor. Ayrıca yeni Ripple müşterilerine birinci sınıf eğitim vermeleri de görevleri arasında yer alıyor.

Sınır Ötesi Ödemeler ve Ripple

Ripple‘ın Müşteri Başarısından Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Marcus Treacher, şu anda uluslararası ödemeler piyasasının oldukça parçalanmış olduğunu belirtti. Bununla birlikte ISO standardizasyonunun ve RippleNet‘in sorunu çözme şeklinin bu sektörü dönüştüreceğini de sözlerine ekledi.

Treacher’a göre, XRP gibi dijital varlıklar potansiyel olarak bugün piyasadaki her yoldan daha iyi olacak bir ödeme çözümüne dönüşebilir.Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Dikkat: Bu Şirket Yüzünden Bitcoin (BTC) Bir Anda 9.000 $ Olabilir

Sonraki Haber

Yatırımcılar Hazırlanıyor: Bitcoin’de (BTC) Artış Mı Geliyor?

İlgili Haberler