Ripple 1 Dolar Olacak Mı? İşte XRP Yatırımcılarının Radarına Giren Yeni Coinler

Bitcoin Haber
Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile Ripple şirketi arasında yaklaşık 3 yıldır süren dava geçtiğimiz temmuz ayında Ripple için büyük bir galibiyetle sonuçlandı. Bu da Ripple’ın kripto parası olan XRP’ye yansıyarak sadece 24 saat içinde yüzde 70’lik bir artış getirdi. Ancak ağustos ayında yönünü aşağı çeviren Ripple için hâlâ “1 dolar olacak mı?” sorusu tazeliğini koruyor.

Yatırımcılar Ripple’ın yönünü tekrar yukarı çevirmesini beklerken bazı yeni coin’leri de keşfetmeye devam ediyor. Bu makalede potansiyel coin’ler derlendi.

İşte XRP yatırımcılarının radarına giren yeni coin’ler…

Mizah ile İnternet, Wall Street Memes ile Bir Araya Geliyor

Listedeki ilk coin, başarılı bir ön satış etkinliği gerçekleştiren Wall Street Memes (WSM) projesi…

Wall Street Bets hareketi ve ardından yaşanan GameStop olayı Wall Street Memes (WSM) topluluğunun kurulmasında önemli bir rol oynadı. Bu topluluk, finans dünyası ile meme’lerden esinlenerek mizahtan ve çevrim içi kültürden unsurları ustaca bir araya getiriyor.

Öncelikle meme coin’lere odaklanan Wall Street Memes, yalnızca kripto para yatırımlarını teşvik etmekle kalmıyor, aynı zamanda geleneksel finans normlarına şakacı bir şekilde meydan okuyor. Bu sebeple birçok yatırımcı da Wall Street Memes token satın almak için acele ediyor.

Wall Street Memes, Elon Musk’ın Radarında

Topluluk vurgusu şu anda bu kullanıcı tabanı ile hızlı büyüme ve ilerleme için sağlam bir temel oluşturuyor. Ayrıca, Elon Musk gibi etkili isimlerin meme coin alanına dahil olması önemli bir etkiye sahip olduğunu gösteriyor.

https://twitter.com/elonmusk/status/1636924379086077954

Öyle ki milyarder iş insanı Musk’ın Wall Street Memes ile girdiği etkileşimler sonrası projenin ön satışında hızlanma gerçekleşmişti.

Bu fenomenin temel unsuru, Wall Street Memes topluluğu tarafından tanıtılan WSM tokeni. Bu token, kullanıcıların Wall Street’te gözlemlenenlere benzerlik gösteren eğlenceli ve spekülatif eylemlere katılmalarını sağlıyor. Kullanıcılar Wall Street Memes topluluğuna aktif olarak katılarak ve WSM tokenleri elde ederek hareketi desteklediklerini gösterebiliyor. Potansiyel olarak da kripto parayla entegre edilmiş meme’lere ayrıcalık kazanabiliyorlar.

WSM tokeni şu anda ön satışının son aşamasında ve token edinimi için sınırlı bir zaman sunuyor. Fiyatı 0,0337 dolar olan tokenin fiyatının, borsalarda listelendikten sonra yükselmesi bekleniyor. WSM, nispeten genç bir proje olmasına rağmen, halihazırda önemli bir takipçi kitlesine sahip ve bugüne kadar 25 milyon dolardan fazla fon sağlamayı başardı. Özellikle, milyonlarca token çoktan stake edilmiş durumda.

Potansiyel alıcılar, tercih ettikleri ödeme yöntemi olarak ETH ya da USDT kullanarak işlem yapabiliyorlar. WSM ekibi şeffaflığa büyük önem verdiği için projenin tokenomik yapısını açık bir şekilde ifşa ediyorlar. Topluluk ödülleri toplam token arzının yüzde 30’unu oluştururken, yüzde 20’si CEX ile DEX likiditesine tahsis edilecek ve kalan yüzde 50’si ön satış için ayrılacak.

WSM’ye olan büyük ilgi göz önüne alındığında, ön satış aşamasında satışlarda hızlı bir artış bekleniyor.

https://twitter.com/elonmusk/status/1649784663924244482

Bitcoin BSC Yüksek APY Staking ile Binance Akıllı Zincirinde Ön Satışa Çıktı

Listemizin ikinci sırasında ise Bitcoin trenini kaçıranlar için en büyük kripto paranın yansıması olan Bitcoin BSC yer alıyor. Bitcoin BSC, stake-to-earn özelliği ve esnek mimarisi sayesinde yatırımcılar arasında büyük heyecan yaratan bir başka token.

Ayı piyasası sırasında yatırımcılara bir Bitcoin alternatifi sunmayı amaçlayan Bitcoin BSC tokeni, sadece 24 saat içinde 50 bin dolara yakın fon toplayarak ön satışında göz dolduran bir başlangıç yaptı. Bitcoin BSC token satın almak isteyen potansiyel alıcıların sayısı da gün geçtikçe artıyor.

Yatırımcılar Bitcoin’in son haftalardaki performansından memnun değil, zira en büyük kripto para birimi geçtiğimiz ay yüzde 11 değer kaybetti. Öte yandan, BTC20 ve BTC 2.0 gibi Bitcoin klonları düşüş eğilimindeki kripto piyasasından daha iyi performans göstermiş ve kayda değer bir yükseliş gücü sergilemişti.

Stake-To-Earn Özelliği ile Getirileri Maksimize Etme

Yeni projeler genellikle piyasaya sürüldükten sonra pump-and-dump fiyat hareketi riskini taşır ve bu da yatırımcıların uzun vadede onlara güvenmesini zorlaştırır. Ancak Bitcoin BSC’nin zincir üzerinde stake etme mekanizması bu sorunu çözmeyi umut ediyor. Tüm BTCBSC arzının yüzde 69’u, 120 yıllık uzun bir döneme yayılacak olan stake ödüllerini ödemek için ayrıldı.

Ayrıca, stake havuzu Bitcoin’in blok oluşturma programını takip edecek ve yatırımcılara her 10 dakikada bir stake ödülleri ödeyecek. Bu, tokenin piyasaya sürüldükten sonra fiyat istikrarını sağlarken bireysel yatırımcılar için de cazip pasif gelir imkanı yaratacak.

Öte yandan Bitcoin BSC stake havuzu şu anda yüzde 14 binin üzerinde APY sunuyor. Daha fazla yatırımcı tokenlerini stake ettikçe bu oran düşmeye devam edecek

Bitcoin’in düşüş ivmesi devam ederken alternatif coin projelerine yönelen yatırımcıları bekleyen Bitcoin BSC token, BNB, USDT veya ETH ile satın alınabiliyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale sponsorlu bir yazıdır. BitcoinHaber, bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. BitcoinHaber, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.


Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki Haber

Uzun Vadede Yükselebilecek 3 Token: Shiba Inu (SHIB), XRP ve Pomerdoge (POMD) 

Sonraki Haber

Kripto Para Piyasasında Toparlanma ve Fiyat Değişimlerine Genel Bakış

İlgili Haberler